Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan fontos a nőknek a férfiak külseje manapság?

Figyelt kérdés
A régi időkben mint a negyvenes években, hatvanas években a nőknek az volt a fontos hogy a férfi jó ember legyen, megbízható, és a személyisége volt fontos. Manapság már legyen jóképű is a férfi, legyen jó a feneke, stb. Egy csomó férfi kap visszautasítást nőktől csak a külső miatt ami nem korrekt. Miért nem lehet esélyt adni egy olyan pasinak aki nem jóképű? Az őskorban sokkal rondábbak voltak a férfiak és ott a nők nem voltak ilyen vizuálisak. Mi történt a nőkkel?

júl. 11. 14:37
 131/181 A kérdező kommentje:
Már mikor kiírtam és láttam a helyesírási hibát, tudtam hogy ez lesz az első amibe bele köt valaki.
júl. 12. 16:59
 132/181 anonim ***** válasza:
89%

*beleköt

😂

júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/181 anonim ***** válasza:
100%

"1. Ronda férfi sokkal jobban komppenzál a belső tulajdonságaival mert muszály neki. Egy jöképű pasi bunkó lehet egy idő után, és kevésbé igyekezhet."


Nem igaz. Ronda pasik sem jobbak. AZ első alkalommal félre dugnak kihasználandó a ritka alkalom.

Miből hiszed, hogy a rondaság belső értékekkel párosul, a jó külső meg azok hiányával?

Mellesleg aki leírja azt, hogy "muszály", már ki is esett a rostán. EZ nem sietség vagy autocorrect.


"2. Ronda férfi mellett nem gondolja senki az utcán, és a baráti körben hogy találhatott volna ez a pasi szebb nőt is magának, mint egy szép pasi mellett."


Senkit nem érdekel, de ha mégis, akkor meg arra gondolnak, m,it kerres a szép nő a ronda pasi mellett. Talán ennyire gazdag lenne?


"3. Helyes pasi mellett a barátnők néha gondolhatnak arra hogy de jó lenne egyszer kefélni a párotokkal, ronda férfi mellett az embert fogják látni a párotokban."


Bocs, de nekem sem lenne kedvem kefélni vele, anélkül meg a párkapcsolat nem működik.


"4. Ronda férfi mellett senki nem fog felszínesnek tartani, mert tudják hogy a belsőt értékelitek jobban."


Nem felszínesség az, ha vonzódni akarunk a párunkhoz. Jó külsővel is párosulhatnak jó belső tulajdonságok és ronda külsővel is rosszak.


"5. Helyes pasi mellett sokszor érezhetitek azt hogy túl jól néz ki hozzátok képest, és szebb nőt is választhat, ronda férfi mellett pedig nem kérdés hogy ti vagytok a szebbek, és vonzóbbak a kapcsolatban."


Bullshit. Mellesleg nem tartanál attól ronda pasiként, hogy a nő talál valakit, akihez fizikailag is vonzódik?

júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/181 anonim ***** válasza:
Ronda pasinak, hozzád hasonló ronda belsővel egy lehetősége van, ha szép nőt akar. Prostihoz megy vagy alaposan meggazdagszik.
júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/181 A kérdező kommentje:

Az 1. alatt azt értettem hogy a ronda férfi jobban igyekszik hogy kompenzáljon a belső tulajdonságaival, mint pl jobban kiveszi a részét a házimunkában, figyelmesebb, többet foglalkozik a nővel. A helyes pasi pedig ellenkezőleg mert a csaj több dolgot néz el neki. Nem a megcsalásra és a hűségre gondoltam.

A belsőm pedig nem ismeritek, és nem az alapján kellene ítélni amit ide írok.

Nektek fontosabb hogy helyes pasitok legyen, más nők csorgassák a nyálukat rá, és irigykedjenek, mint hogy egy rondább, de megbízható, és jó emberrel járjatok.

júl. 12. 17:24
 136/181 A kérdező kommentje:

"Bullshit. Mellesleg nem tartanál attól ronda pasiként, hogy a nő talál valakit, akihez fizikailag is vonzódik?"


Ha a nők beleszeretnek egy férfiba (ami nem épp a külső szokott lenni) akkor az se érdekli őket ha a párjuktól majdnem mindenhol ötször helyesebb pasik járkálnak.

júl. 12. 17:32
 137/181 anonim ***** válasza:
100%

135

Ezn szimpla baromság.


Ja, és neked miért fontosabb, hogy szép nőd legyen, akit rendszeresen megkörnyékeznek jó és ronda pasik, és csorgasság a nyálukat?

Mennyivel könnyebb lenne az életed egy ronda, szép lelkű nővel, aki a kutyának sem kell. Biztos mindent meg fog tenni érted. A házimunkából is igyekezni fog kivenni a részét, hogy segítsen neked azzal is.

júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/181 anonim ***** válasza:
Ja, és ne írd, hogy nem ilyen vagy, mert a valóságban ilyen vagy, csak legfeljebb megjátszod magad.
júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/181 anonim ***** válasza:
100%

1. Ronda férfi sokkal jobban komppenzál a belső tulajdonságaival mert muszály neki. Egy jöképű pasi bunkó lehet egy idő után, és kevésbé igyekezhet.

Komppenzzál? Muszály? Lyally 🫣 Itt kiestél.


2. Ronda férfi mellett nem gondolja senki az utcán, és a baráti körben hogy találhatott volna ez a pasi szebb nőt is magának, mint egy szép pasi mellett.

Ja, cserébe viszont azt gondolnák hogy nekem mi bajom van hogy ezzel leálltam :D


3. Helyes pasi mellett a barátnők néha gondolhatnak arra hogy de jó lenne egyszer kefélni a párotokkal, ronda férfi mellett az embert fogják látni a párotokban.

A szép férjem is ember, akármilyen meglepő. És látja is mindenki 😍


4. Ronda férfi mellett senki nem fog felszínesnek tartani, mert tudják hogy a belsőt értékelitek jobban.

Kit érdekel hogy mások mit gondolnak? Ők ölelkeznek, csókolóznak, szexelnek vele? Nem, hanem én. Amúgy szerintem csak szimplán hülyének tartanának ha egy minden szempontból alattam álló pasival lennék. Ez a "nem felszínesség erény" a ti mániátok.


5. Helyes pasi mellett sokszor érezhetitek azt hogy túl jól néz ki hozzátok képest, és szebb nőt is választhat, ronda férfi mellett pedig nem kérdés hogy ti vagytok a szebbek, és vonzóbbak a kapcsolatban.

Helyes pasi mellett is olyan vagyok amilyen, nem vagyok csúnyább, ezt nem is értem :D


Összefoglalva: bohóc vagy. Sürgősen kezdj magaddal valamit ha nem akarsz berendezkedni az örök magányra.

júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/181 A kérdező kommentje:

"Ja, és neked miért fontosabb, hogy szép nőd legyen, akit rendszeresen megkörnyékeznek jó és ronda pasik, és csorgasság a nyálukat?"


Mert én eddig csak a szebb nőkhöz vonzódtam. Ha nem szép, és nem tetszik a csaj akkor nekem nem menne vele. A kisugárzás és a belső is ugyanúgy számít ettől nekem. Ez nem jelenti azt hogy ronda pasiként soha nem szerethet belém egy szép nő se. Csak nehezebb így találni hogy a nők a külsőre mennek először.

júl. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!