Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiemelkedő vagy valamiben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiemelkedő vagy valamiben a társkeresési piacon?

Figyelt kérdés
júl. 9. 22:49
 1/8 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem hinném, bár legalább tudok egy olyan szintet hozni a konyhában, hogy azzal a legtöbb ember bőven elégedett lenne.
júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyes jóképű magas sportos vagyok,kiemelkedő vagyok
júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is
júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Márpedig ez nagyon is kiemelkedő! :)
júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum 9/10es külső
júl. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az élet egyéb területein vagyok kiemelkedő, bár a csajozásban sincs gondom.
júl. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút annak véltem magamat mindig, de már kihaladtam az ismerkedési korszakból a 30+ évemmel, ráadásul feleségem van, akit nem csalnék meg.
júl. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban egy jó fej, laza, szórakoztató társaság vagyok, sok témához hozzá tudok szólni, jó a humorom (mármint annak, aki vevő erre a fajtára), nem vagyok 10/10 nő, de jól nézek ki azért. Kiemelkedőnek nem mondanám magamat, viszont szerintem semmiféle red flagem nincs, mármint a gyakorin kívüli normális férfiak szemében, mert itt pár alak azért tudna mibe belekötni, de nyilván nekem sem ők a potenciális partnerek. Kapcsolatban élek egyébként, de ha párt kellene keresnem, nem aggódnék magam miatt.
júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!