Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány szimpatikus és szeretnék vele beszélgetni akkor, gond ha ráírok messengeren?

Figyelt kérdés

Idegen lányokra írok rá, de eddig többnyire vissza se írnak, ha mégis akkor meg "van barátom" válasszal..

Úgy érzem sok mindent megpróbáltam, de nagyon nehezen jön össze hogy barátnőm legyen. Mit csináljak?


Az alábbi üzenet lenne az amivel próbálkozok:


Szia!

Bocsi hogy így ismeretlenül, azért írok, mert szimpatikus vagy és szívesen megismernélek.. persze csak ha nem zavarok



júl. 3. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Így szerintem továbbra sem lesz. Nekem most ebből az jött le, hogy elképesztő görcsösen akarod ezt az egészet, mindenkire ráírsz kb aki képek alapján bejön. Tudom, hogy valaki szerint klisé, de a szerelem mindig a legváratlanabb helyzetekbe fog jönni, ha üldözöd akkor sokkal nehezebben jön össze vagy valami rövid távú csak. Éld az életed, járj el helyekre ahol van esélyed megismerni személyesen lányokat; hidd el ott sokkal könnyebb, mint Random idegenekre írogatni.
júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szöveggel azonnal tiltanálak.
júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, végülis igazad van. Le is fogok állni ezzel szerintem. Viszont továbbra sem látok tisztán. Milyen helyeket javasolsz, ahol személyesen tudok ismerkedni?
júl. 3. 21:56
 4/12 A kérdező kommentje:
2/3 válaszára: miért is, most mi a rossz abban ha szerelemre vágyik egy fiú??
júl. 3. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 igazából bármilyen hely, ahol hasonló korú emberek vannak. Akár egy tanfolyam, vagy valami hobbi.


#4-re pedig: nincs abban semmi rossz, de ez a szöveg amit küldözgetsz elég gáz.

júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok egyébként.. igyekszem hidd el személyesen is, csak ritka az olyan helyzet mégis.


Pedig arra a szövegre kaptam már elég normális választ is, akin éreztem hogy tudja mi játszódik le bennem.

júl. 3. 22:38
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Creepy
tegnapelőtt 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Akit nem ismersz, az hogyan lehet szimpatikus? Ez egy béna, kangörcsös duma. Az írásképed meg katasztrófa, ha egyetemista vagy, akkor meg kiváltképp gáz.
tegnapelőtt 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

(Nagyon kedves ez a 8-as, pont az ilyen negatív és visszahúzó embereket kell elkerülni nagy ívben, ezt tapasztalatból mondom mindenkinek.)


Úgy lehet szimpatikus, hogy képről, külsőre. Mivel nem vagyok vak. Nyílván a belső tulajdonságok ismerkedésből derülnek ki.


(Tudod kit minősítsél itt kedves válaszoló, az a gáz szerintem, amit te megengedsz magadnak.

Annyit viszont leszűrtem rólad, hogy a körülötted élők helyében sem lennék. Szóval van rosszabb mindenkinek mondom.)


Nyílván abba kell belekötni, hogy hogy írok.. nevetséges.

Ezzel a válasszal aztán sokra mentem, köszönöm. 🙂

tegnapelőtt 08:02
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
#9 egyelőre téged kerül el mindenki nagy ívben, lúzerkém. Ha szerinted nem mentél sokra a válasszal, és nem gyakorolsz önreflexiót, akkor marad továbbra is ez, ami eddig volt, azaz a nagy büdös semmi, jó esetben ignorálnak vagy kapsz valami elutasító választ, rosszabb esetben készítenek egy screenshotot a neveddel és az arcoddal, majd kiteszik valami napiszar szintű csoportba, oldalra, vagy jelentik a profilod zaklatásért. Nekem sosem volt gond az ismerkedés, jelenleg is van párom, szóval inkább azzal foglalkozz, hogy javíts minimum a kommunikációs stílusodon, meg ezen a hülyegyerekes, nőzaklató, creepy ismerkedési kísérleteiden, hogy vágyjon valaki élni a te közeledben is. Pápá.
tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!