Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen tanácsot tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen tanácsot tudnátok adni egy átlag alatti külsejű pasasnak a csajozáshoz?

Figyelt kérdés
júl. 7. 00:43
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Szerintem is fontos a kisugárzás. Nem mondtam hogy nem az. A videóban lévő srác viszont nem egy túl érdekes személyiség. Abból amit mutat, elég unalmas, a csajok pedig már kikészülnek tőle ahogy meglátják. A beszélgetéseik is tök sablonosak, de mégis vonzódnak hozza. Kb az összes megjegyzi hogy jól néz ki. Sok videóját láttam, és mások is ezt mondják a kommentekben. Nem erőlteti meg magát egyáltalán, és nem mond semmi érdekeset. A lényeg hogy az alap fizikai vonzalom működik nála.
júl. 9. 20:35
 22/34 anonim ***** válasza:
77%

#21 barátom, hogy full random értelmetlen videót nézel. Szerinted bármiből lett később bármi??? Értem, hogy féltékeny vagy rá, én is féltékeny vagyok a Kylie Jennerekre meg Palvin Barbikra, de ez segít bármiben is? Igen, megállapítható, hogy az összes férfi előbb nézné meg a Palvint, mint engem. És akkor mi van???? Szerencsére nem vele kell versenyeznem, ez az egész nem is verseny.

A személyiség a fontos, na látod, szerinted is. Akkor meg mi van? Kezdj el beszélgetni lányokkal ÉLŐBEN.

júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Igazad van. A siránkozás nem segít.
júl. 9. 20:56
 24/34 anonim ***** válasza:
54%
#23 Na. Lányok segítségét kértem, én elmondtam, amit szerintem a legtöbb lány nevében tudtam mondani. Az már a te felelősséged, hogy átgondolod-e ezt a segítséget, vagy tovább siránkozol és nézegeted azt a kisfiút a youtube-on.
júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
14%

"Szerintem többet érsz, ha jófej vagy"



Azzal mesz szepen a friendzone-ba.



40F incel

júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
25 legalább lesz 1 darab barátod;)
júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

férfiként meg nem tudsz nyilatkozni lányok helyett, szóval ha nem tudsz értelmes dolgot hozzáfűzni, maradj csöndben:)

Nem tehetsz a testi adottságaidról. Mivel szerinted nem vagy elég helyes sose lesz barátnőd? Vagy átműtteted az arcod? Vagy mit szeretnél pontosan?:D ezek csak kifogások, az egész incel kultúra kifogásokból áll. Azért nem tudsz becsajozni incelként, mert a személyiségeddel és az értékrendeddel problémák vannak, nem a külsőd a hibás mindenért;)

júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
16%

"Mivel szerinted nem vagy elég helyes sose lesz barátnőd?"



Nagyjabol ja.



"Azért nem tudsz becsajozni incelként, mert a személyiségeddel és az értékrendeddel problémák vannak, nem a külsőd a hibás mindenért"



En 28 evesen lettem blackpill-tudatu, elotte, a velemenyed szerint, lealhattak volna velem a nok. Innen latszik, hogy vagy hazudsz, vagy fingod sincs az egeszrol......



40F incel

júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

28 és amíg nem találkoztál a blackpillel, addig kommunikatív, vidám, magabiztos, humoros, szociálisan aktív ember voltál, akinek szívesen vannak a társaságában? Olyan, aki ad a megjelenésére, figyel a külsejére, van stílusa?

Vaaaaagy, befelé fordulva, bizonytalanul, alig kommunikálva egy szűk közeggel tartva csak a kapcsolatot, ami szembe jön felkapom öltözködési "stílussal", lehajtott fejjel a sarokban megbújva vártad a csodát?

Mert előbbi hamar elkel, utóbbi incel lesz.

júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
21%

Introvertalt vagyok, emiatt csak szuk kozeggel tartom a kapcsolatot. Evek ota tarto baratsagaim vannak, emiatt nem tartom magam rossz tarsasagnak. Malajziaban is kepes voltam baratsagot kialakitani.



"van stílusa?"



Ez egy erdekes dolog, a kulvilagtol sokszor hallottam, hogy nincs, de szerintem van :)



Amugy a stilus nem kifejezetten a kulso megjelenest takarja, ha nem irnam ala, hogy 40F incel, akkor is tudnad, hogy en irtam az adott valaszt. Szoval szerintem ja, van stilusom.....



40F incel

júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!