Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen tanácsot tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen tanácsot tudnátok adni egy átlag alatti külsejű pasasnak a csajozáshoz?

Figyelt kérdés
júl. 7. 00:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
amíg nem beszélgetsz senkivel, addig nem fogsz tudni semmit. A kulcs: ne görcsölj rá. Ez a kérdés is azt jelzi, hogy rágörcsölsz.
júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Voltak visszautasítások. Ezért görcsölök kicsit.
júl. 9. 19:39
 13/34 anonim ***** válasza:
#12 tudom. Nekem is voltak. De ha görcsölsz, azzal nem segítesz magadon. Próbáld meg elengedni, hidd el, hogy ez a legjobb és az egyetlen módszer. Se a lányok, sem a fiúk nem akarnak olyan partnert, aki folyamatosan görcsöl és mondjuk nem meri önmagát adni, mert annyira meg akar felelni a másiknak... az emberek barátkozni sem akarnak az ilyenekkel, mert kényelmetlen a másik félnek. Szóval hajrá, légy laza!
júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Hát még amikor laza is voltam akkor is voltak visszautasítások. Itt ebben a videóban látszik mennyivel könnyebb a helyes pasiknak.


[link]

júl. 9. 19:52
 15/34 anonim ***** válasza:

#14 hidd el, hiába vonzóbb a helyes fiúk külseje, sokszor eléggé rohadnak belülről. És igen: könnyebb nekik. És most te emiatt örökre egyedül maradsz? Egy laza, vicces személyiség néha könnyebben talál magának párt, mint egy "helyes pasi".

Nézd meg őket: a nő gyönyörű, tehát a (egyébként nem létező) "szintek" alapján nem illene ehhez a pasihoz, de valamiért mégis vele van.

https://www.youtube.com/shorts/fOh8khf56kM


Egyébként sokkal többször látok szép lányokat "csúnyább" fiúkkal, mint szép fiúkat "csúnyább" lánnyal... azért az is érdekes arány...

júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#15 Ez igaz, de az általam linkelt videóban amit láttam kicsit igazságtalan. Nem zavarna ha nekem is ilyen könnyen menne.
júl. 9. 20:04
 17/34 anonim ***** válasza:
#16 és azzal könnyebben fogsz csajt találni, ha magadat sajnáltatod? Nem.
júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem fogok könnyebben találni, csak ott a tudat hogy hátrányból indulok. Mint pl pókerban, hogy én egy kettessel, és egy kilencessel kezdek, egy olyan pasas akit mutattam pedig egy ász párral. Sajnos a visszautasítások is ezt támasztották alá.
júl. 9. 20:24
 19/34 anonim ***** válasza:

egyébként ennek a srácnak aranyos a kisugárzása, és nem feltétlenül az a klassz benne, hogy helyes az arca. Láttam már nagyon jóképű srácokat nagyon rossz kisugárzással... Szerintem többet érsz, ha jófej vagy.

Randiztam egy fiúval, aki nagyon-nagyon-nagyon vonzó volt, de tényleg, amikor először láttam, elgyengültek a térdeim, stb, x idejű beszélgetés után pedig rájöttem, hogy a személyiségében taszít valami, ezért inkább nem beszéltem vele többet.

júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

#18 annyit tehetsz, amennyit elmondtam. Túllépsz rajta.

Én se vagyok egy modellalkatú lány, mégse gondolom azt, hogy emiatt nem lesz soha párom. Úgyis a személyiség a lényeg, nem a külső. Oké, a külső megfog, de randiztam már olyan sráccal, aki alapvetően nem volt az esetem, a személyisége viszont tetszett, tök jól beszéltünk és megvolt az összhang. + Minden lánynak más tetszik egy fiún. A szeme, a haja, a szája. Ha folyamatosan azon stresszelsz, hogy oké, de én nem vagyok egy Brad Pitt, akkor azzal csak magadnak ártasz. Hidd el, ha kicsit lazábban állsz a dologhoz, könnyebben fog menni az ismerkedés. Próbálkozz, viccelődj a lányokkal, azt szeretik. És igen. vannak bunkók és vannak fura lányok, és szerintem a legtöbb csaj abban a videóban amit küldtél elég kínosan viselkedett és biszex lányként én egyikükkel sem szívesen mennék el randizni.

júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!