Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valakiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy valakiknek minden összejön, még a képtelen hülyeségből is előnyösen jön ki, másnak meg normális próbalkozással is sehol semmi?

Figyelt kérdés

Amúgy a fenti kérdést nem csak a párkapcsolatokra értem, hanem másra is, pl. munka, lakhely, stb... De most a párkapcsolat témaköre miatt merült fel bennem, valaki kapcsán, akit ismerek - meg persze magam kapcsán.

Panaszkodásból írtam a kérdést, nem is állítom be másképp.


júl. 6. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írjam a klisét, hogy "ahogy esik úgy puffan" híve, magabiztos? Többnyire ez áll mögötte bármennyire is hihetetlen.


Nem kell, hogy zseni légy, se a világ szépe, se milliomos csak legyen kisugárzásod amely magabiztosságra, tapasztalatra utal.

júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Az univerzum teljesen mindegy minek hívod. Engedd el. Ha a rossz oldalon állsz teljesen mindegy mit csinálsz akkor se fog változni semmi. Én is a rossz oldalon állok, és néha azt se hiszem el hogy a valóságot látom amikor pl munkahelyen egyes emberek mit csinálnak és semmi következménye.
júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsés és pozitív. Úgy áll mindenhez és sikerül is. Jó azbilyen barát.
júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!