Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


35 éves nő vagyok, aki soha nem falta a férfiakat. Nagyon szigorú nevelést kaptam gyerekként, ezért elég sajátos a világom. Én például nem tudom, hogyan kell flörtölni, csábítani. Eddig 3 hosszabb, komoly kapcsolatom volt.


Nem volt soha kalandom, mondjuk ez nem is baj.


Egyszerűen irigylem azokat a nőket, akik tudják, hogyan vegyenek le a lábáról egy férfit, finom női trükkökkel elcsábítják.


Én soha nem veszem észre, ha valakinek bejövök, vagy épp azt gondolom, hogy na ez jel a pasitól stb és kiderül, hogy dehogy az.


Egy életvidám, bolondos csaj vagyok, de utálom, hogy pasizásban ennyire nyomi vagyok.


Lehet ezt az egészet tanulni, fejleszteni? Hogyan kell ezt csinálni?


júl. 6. 00:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megjátszom magam? Ezt nem értem mire írtad.
júl. 6. 01:17
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egyszerű, menj el a barátnőiddel bulizni. Biztos hogy lesz olyan pasi aki rád hajt majd. Ne add magad könnyen csak ha kívánod. Ettől kezdve a pasit se fogja érdekelni hány fogad van, de ha csak simán hülyíteni akarod a pasikat akkor rázd le ott helyben, ha erre nincs lehetőséged, mert nincsenek barátnőid akikkel eltudnál menni, akkor regisztrálj társkeresőkre. Tinder és társai és ott tudod hülyíteni a pasikat és még csak találkoznod sem kell velük.
júl. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom, azaz ismered magad, hogy képes vagy valamit megcsinálni, bízol magadban, megoldod a helyzetet.


Ahhoz, hogy megismerd magad, fontos, hogy kipróbálj többször olyan helyzetet. Tedd magad olyan kihívások elé, amiből tanulsz, fejleszted magad. Gondolj csak a járásra: Gyerekként nem tudtál járni, többször elestél, fájt, ma viszont már nagy önbizalommal tudsz járni, mi több, akár futni is!


Mi történik, ha az első esés után azt mondod: Nekem ez nem megy, többet nem próbálok meg felállni? Megmondom: sose tanulsz meg járni, félnél tőle, és négykézláb csúsznál. Ugye milyen jó, hogy nem adtad fel és megtanultad?


Ugyanez igaz az élet minden területén, először ügyetlen vagy, de folyamatosan tanulsz, majd önbizalmad lesz a témában, hiszen megtanultad.


Lásd ismerkedés. Külsőddel egyértelműen nincs nagy probléma, hiszen több barátod volt. Önbizalmad nincs, valószínűleg a többszöri megcsalás miatt, aminek nem érted az okát, így nem tudsz belőle tanulni, csak találgatsz. Úgy tudod kideríteni, hogyha logikusan átgondolod mi történt a kapcsolatban, miben volt hiány, mi nem esett jól neked, neki mi hiányozhatott? Az is lehetséges, hogy már a kapcsolat eleje rosszul indult, csak belementél, hogy dejó végre van aki udvarol? Megcsalás nem történik egyik pillanatról a másikra, valami biztosan félresiklott a kapcsolat, avagy eleve az elejétől mindez szexkapcsolat volt és képes volt megvezetni.

júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
Ne változz meg, mindenki úgy jó, ahogyan van, találni fogsz valakit.
júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!