Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


35 éves nő vagyok, aki soha nem falta a férfiakat. Nagyon szigorú nevelést kaptam gyerekként, ezért elég sajátos a világom. Én például nem tudom, hogyan kell flörtölni, csábítani. Eddig 3 hosszabb, komoly kapcsolatom volt.


Nem volt soha kalandom, mondjuk ez nem is baj.


Egyszerűen irigylem azokat a nőket, akik tudják, hogyan vegyenek le a lábáról egy férfit, finom női trükkökkel elcsábítják.


Én soha nem veszem észre, ha valakinek bejövök, vagy épp azt gondolom, hogy na ez jel a pasitól stb és kiderül, hogy dehogy az.


Egy életvidám, bolondos csaj vagyok, de utálom, hogy pasizásban ennyire nyomi vagyok.


Lehet ezt az egészet tanulni, fejleszteni? Hogyan kell ezt csinálni?


júl. 6. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Titkos tanácsok nőknek, erre keress rá YouTuben meg Facebookon
júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Hogyan kell? Ismerkedj, kommunikálj. Csakis tapasztalni lehet, megnézni egy videót vagy elolvasni az túl mű lenne. Egyszerűen ismekedj, ne hajts el magadtól pasikat hanem picit szórakozz velük, mármint nem úgy, hogy kihasználod hanem élvezd a társaságukat, figyeld őket stb.. Belejösz.
júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem én ebben egy született analfabéta vagyok.
júl. 6. 00:11
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Ezr annyira át tudom érezni 😂

Ugyan ez vagyok csak férfiban, nekem is csak komoly kapcsolatom volt eddig és nem is tanultam meg flörtölni soha.


Viszont én magamom, és rajtad is (e-miatt: "Én soha nem veszem észre, ha valakinek bejövök, vagy épp azt gondolom, hogy na ez jel a pasitól stb és kiderül, hogy dehogy az" azt érzem, hogy az önbizalom a gond.

Nem merünk kockáztatni, mert úgysem jövünk be a másiknak, és ezért nem is sikerül semmi.


Én most ezen próbálok javítani, neked is szerintem kezdésnek jó lenne.

júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én szerintem nem kell észrevenni, hogy ugyan bejössz-e a férfinak mert ha bejössz az a férfi kezdeményezni fog és érezni fogod eléggé rendesen. A flört is olyan dolog, hogy érezni kell, természetesnek kell lennie a két fél között. Hiába erőlteti ő, vagy te hogyha nem vagy rá vevő, vagy ő nem az. Nem kell szempillákat rebegtetni, ajkaid nyalogatni, csábosan nézni rá direkt mert ha működik a kémia magától fog előjönni. Ez egyfajta tánc, előjáték. Míg rágörcsölsz az egészre addig nem igazán leszel sikeres. 3 kapcsolatod volt, nem is rövidek. Akkor mitől félsz? Ők szedtek fel téged gondolom, te csak viszonoztad úgy ahogy amit ők csináltak. Nem nagy kunszt, tapasztaltad. Felejtsd el, hogy szándékosan más nőt kéne előadnod aki nem vagy!
júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért bánt, mert volt egy férfi most az életemben, akit megismertem. Úgy éreztem közös a kémia, adta a jeleket, de bizonytalan voltam, hülyén reagáltam le. A baráti szerint én csesztem el és nagyon bánt. Óriási veszteség, hogy hagytam őt veszni.
júl. 6. 01:07
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, az önbizalom. Két párom is félre lépett és azt gondolom, nem vagyok elég jó, én nem tetszhetek egy ilyen pasinak stb.
júl. 6. 01:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem akkor dolgozz az önbizalmadon és csak aztán pasizz. A megcsalás csúnya dolog, de hiába voltál te tündérke úgyis megcsaltak. Az ő szegénységi bizonyítványuk.
júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy dolgoznom kell ezen, de nem tudom hogyan.
júl. 6. 01:14
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy szerinted mit érsz el azzal, hogy újra pasid lesz és te határozatlan, önbizalomhiányos vagy? Elárulom: féltékenység, túlragaszkodás, viták, majd szakítás.

Nem elég, hogy önbizalomhiányod van még meg is játszanád magad, hogy pasit fogj magadnak. Szerinted nem tűnne fel neki, vagy mi? Először magad rakd rendbe és ha majd nem akarsz maszkot viselni majd akkor ismerkedj. Én ezt tanácsolom.

júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!