Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek papucs lennék ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs lennék ha bevállalnám a házimunka nagy részét a barátnőm helyett?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt élünk, és kicsit elhízott az utóbbi időben. Látszólag őt jobban zavarja mint engem, és néha panaszkodik hogy munka, és házimunka mellett kevés magára a szabadideje, hogy az edzőterembe is lejárjon. A házimunka nagy részét ő végzi, és arra gondoltam hogy felajánlom neki hogy pár hónapig csak én csinálom hogy legyen ideje magára. Szerintetek kevésbé fog tisztelni, és kicsit papucsnak néz majd ezért?

júl. 5. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Eddig is közösen kellett volna végeznetek. Én azt nem tisztelem, aki nem képes elvégezni a hazimunkat.
júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is csinálhattátok volna felesben,pláne ha ő is dolgozik. Mai világban ennek már alapnak kéne lennie.
júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2024-ben komolyan leesnek a golyóid ha ki kell ganalyoznod saját magad után?🤦
júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút ketten csináljátok, sztem sem gáz, ha egyedül csinálod vagy a nagy részét amíg össze szedi magát meg pihen kicsit stb :D

F.

júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is meg kellett volna osztanotok a feladatokat! Nem az a papucs, aki szereti a párját és a közös kihívásokat, közösen oldják meg, hanem akinek 0 saját gondolata, nem meri önmagát felvállalni.
júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig azért végezte ő nagyrészt mert ő akarta, én pedig ráhagytam. Mindíg szívesen csinálta.
júl. 5. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivan? Mi lenne ha általánosan nem az lenne, hogy ő viszi a többségét. Miért nem viszitek kb ugyan annyit? Igen, most annyi ideig, amíg ő vitte a nagyobb részét, vidd te, aztán meg felesben.

Jaj istenem persze, ő akarta... akkor is lehetnél pl. azzal férfias h az "asztalra csapva" akkor is elviszed a felét!

Nevetséges, hogy ezen aggódsz, hogy majd kevesebbnek néz, nem hogy az érdekelne, hogy ne használd ki őt.

júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már kidobtalak volna, azért mert eddig nem segítettél.
júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene az aki szivesen hazimunkazik melo utan?!?
júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy papucs, ez így korrekt lenne.
júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!