Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a párotokkal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotokkal hogy osszátok be otthon a házimunkát?

Figyelt kérdés
máj. 4. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Felesben termeszetesen.
máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ő főz minden nap, intézi a reggelit, vacsorát. Minden mást én csinálok.
máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akibotthon van az csinálja.
máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kb felesben de nem méricskéljük, a párom (férfi) majdnem minden nap elmosogat, kb felváltva főzünk, elpakolgat, a hétköznapi apróságokkal inkább ő foglalkozik, hétvégén porszívózik és/vagy felmos, de pl az ilyen kád meg mosdók stb takarítását, tükrök, portalanítás ezeket én szoktam. Mosás, teregetés, ágynemű áthúzás ilyesmik teljesen változó, akinek épp eszébe jut.
máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Férfiként kb. 70 % az én feladatom.
máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor más kérdéseknél miért mondjátok mindig azt hogy kb minden párkapcsolatban a nő végzi az összes házimunkát meló mellett, a férfi pedig csak a TV előtt issza a sört?
máj. 4. 09:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed azt, amit itt olvasol? :D F
máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon sok ilyen van, attól még, mert az én párom nem ilyen, baráti társaságban is van ilyen pár, ahol mindent a nő csinál, annyi a szerencse, hogy ott a nő ezzel elvan, meg ezt az egyet leszámítva a férfi is normális, én nem lennék a párja, de jó barátok voltunk sokáig, amíg el nem költöztek.

De egy rakás olyan van, ahol még csak nem is normális a férfi, hanem csak elvár mindent, cserébe semmit nem ad, és az alacsony önbizalmú nők nem mernek változtatni a helyzeten. Attól még mert nem mindegyik férfi ilyen, egy jó nagy százalékuk igen.

máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8.HSz: "De egy rakás olyan van, ahol még csak nem is normális a férfi, hanem csak elvár mindent, cserébe semmit nem ad" azèrt rakás számra nincs ilyen...kb ritka mint a fehér holló... :D F
máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

52 vagyunk én a nő. 90%-ban ő főz, 50%-ban a reggelit ő készíti elő.

Kizárólag én takarítok, mosogatógep van azt csak én pakolom ki-be. Teregetni szokott.

Nekünk ez tökéletes!

máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!