Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a párotokkal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotokkal hogy osszátok be otthon a házimunkát?

Figyelt kérdés
máj. 4. 08:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nálunk úgymond nincs beosztva a házimunka.De leírom, hogy élünk.

Kb 6 éven keresztül a párom(férfi) SEMMIT nem csinált itthon.

Mostanában szokott takarítani, van, hogy elmosogat, bediktálja a rezsit.

Ez azóta van így, mióta nem csinálom meg.Akkor nagy nehez megcsinálja, már egyre kevesebbet duzzog miatta.


Mosni, vasalni, teregetni, hajtogatni, elpakolni a ruhákat csak én szoktam.Csak én főzök, mert ő nem tud.Ha nem főzök, akkor nincs kaja.Bevásárolni is én szoktam, vagy ha összeírom neki mi kell, akkor elmegy a boltba.Az sem túl nagy segítség, mert onnan meg állandóan hívogat, hogy mit kell akkor venni?Nem találja.Ilyen "nincs" a boltban.Nem mindig azt veszi, amit mondok, hanem összekeveri mással.Nyilván azért, mert nem tud főzni és fogalma sincs milyen ételbe milyen alapanyag kell, minek mennyi a reális ára, stb.

máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincs beosztva nálunk sem, de én érek rá jobban, úgyhogy java részt én csinálom a dolgokat. (Itthon vagyok a gyerekekkel, kvázi a férjem tart el minket, le is égne a képem, ha 12 óra meló után kiosztanám neki az itthoni munkát).

Alapvetően a "benti" és a kerti dolgokat én végzem, ő meg a házfelújítást, kocsikat, amikor kell, minden más szereléseket, javításokat. A gyerekekkel való foglalkozás teljesen 50-50%. De ő pl szeret bográcsozni, így főzni is szokott, el is mosogat néha, és a bevásárlás is olyan fele-fele arány. (Tud háztartàst vezetni amúgy, egyedül élt, mikor megismerkedtünk, mindent ő csinált.)

máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
12-es, nem azért nem csinálja normalisan a bevásárlást, mert nem tud főzni, hanem direkt, mert így Te megcsinálod.Teljesen hülyére vesz.
máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. Nem értem ezt honnan vetted. Normálisan bevásárol. Kicsit többet képzeltél bele, mint amit írtam.
máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És nem vesz hülyére, köszönöm az aggódásod.
máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és főzni is tud. Biztos a 12es válaszomra írtad, amit?
máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!