Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Régóta rossz volt az exemmel a kapcsolatunk,sok vita után közölte,hogy szakítsunk ő marad a közös házunkban,kifizet és költözzek el. Nagy sértődötten így is tettem összeszedtem pár cuccom és elmentem a barátnőmhőz ameg nem találok albérletet,de kb 1 hét múlva úgy gondoltam,hogy megpróbálok békülni és haza költözöm azzal az ürüggyel,hogy nem jó a barátnőmnél és ameg nem találok albérletet haza megyek,de azt gondoltam,hogy ha már otthon leszek úgyis kibékülünk. Felhívtam,hogy haza költözök nagyon nem tetszett neki a dolog,de vegulis azt mondta,hogy menjek,de ő addig ameg nem találok albérletet elmegy az anyjához,de még mindig úgy voltam vele,hogy csak haza jön, de amikor én haza mentem majdnem sokkott kaptam minden tele óriás fekete hajszálakkal (én szőke vagyok). Aztán összefutottam egy szomszéddal aki elmondta,hogy egy fekete hajú lányt látott itt. Rákérdeztem az exemnél és bevallotta,hogy van valakije.
júl. 5. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Megtanulnám helyesen leírni az AMÍG szót.

2. Elmennék albérletbe.

júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehat szakitani akart veled. Szo szerint visszamasztal. Mire szamitottal?
júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégis mit? Nyilván azert volt rossz a kapcsolat is mert mások is kellenek neki.

Vennék egy masik házat azt intézném.

júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!