Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit reagálnátok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok arra hogyha a szüleid azt mondanák, hogy jobb férfit is találhattál volna magadnak, mert nincs diplomája, jogsija és nincs túl jó munkája?

Figyelt kérdés
jún. 4. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Leszarnám
jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy nem kértem a véleményüket.
jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Félig cigány vagyok. Volt egy magyar barátnőm, akivel szerettük egymást és amikor a szülei megtudták, hogy kivel van együtt a lányuk, megtiltották, hogy tovább találkozzak vele. Nem érdekelt, mert a barátnőm véleményét akartam hallani, aki pedig azt mondta, hogy nagyon sajnálja, de a szüleire van utalva és nem akarja, hogy kidobják otthonról miattam. Én is a szüleimmel laktam és az én szüleim felajánlották, hogy hozzánk költözhet a barátnőm, ha akar, de ő jobban szerette a szüleit nálam. Tudomásul vettem, de évekig bennem maradt a megalázottság és dühös voltam, mert nem voltam rossz ember, nem voltam se bűnöző, sem semmirekellő, mégis gyűlöltek.
jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
🤷.
jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3as, hát igen. Vannak ilyen emberek. De a csajt is megértem. Ha nem jön össze hosszú távon a csajsziddal, akkor visszakullog a szüleihez. :/ Szóval inkább a biztosra ment.
jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Voltam hasonlóan, én is leszartam.

A végén több milliós adóssággal, lelkileg tönkretéve, már fizikailag is bántalmazva jöttem el. Autónk is volt, eleinte én vezettem (mert van jogsim), aztán ő, engem meg nem is engedett már. Jogsija persze ekkor se volt.


Szóval én tapasztalat miatt soha többet. De már mindegy is, férjemnek van diplomája, van autója, és van egy vállalkozása amiből ha nem is fényűzően, de biztonságosan el tud tartani egy nagy családot, ugy hogy még szórakozásra is futja.


De nem tudom hány éves vagy, mert mondjuk a huszas évek ején ezek nem számítanak, hisz ott még bármi lehet.

jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Nincsenek ilyen aljaszinten a szüleim szerencsére, hogy kocsiban és fizetésben mérjék a másik embert.
jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Eleve nem lenne ilyen pasim, de ha a választottamról normális kereteken belül a szüleim egyszer elmondanák a véleményüket, meghallgatnám őket és mérlegelném, amiket mondanak.

Ami a kérdésben szerepel, hogy nincs jó munkája, nincs jó végzettsége, nem tud vezetni, hát, szerintem teljesen érthető, ha ilyen esetben megjegyzik, hogy ennél jobbat is találhatott volna, főleg akkor, ha a lányuk keményen tanult és dolgozott és neki meg van. A szülők a legjobbat akarják a gyerekeiknek, én is furán néznék a lányomra, ha a saját szintje alatt választana, de nem szólnék bele, mert végsősoron az ő dolga.

jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekkori barátnőm is leszarta, mit mondanak a szülei a hasonló pasijáról: nincs diploma, se normális munka, se jogosítvány, semmi. Neki ne mondja meg senki! Oda is költözött a pasihoz gyorsan, anyukája elment érte, arcon röhögte, neki ne mondja meg senki... Pár hónapot bírt, az összes pénzét a pasinak adta, nem győzött takarítani utána, meg kiszolgálni, míg ő csak pöffeszkedett. Az volt a szerencséje, hogy a szülei visszafogadták, miután elküldte őket a f.szba, mondván, hogy mit tudnak ő erről.

Egyébként először hozzám akart költözni titokban, nehogy a pasi megverje, ha megtudja, hogy ott akarja hagyni. Mondtam, hogy bocsi, de én ebből teljesen mértékben ki akarok maradni.

jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

6-os: Nem azért volt egy bunkó bántalmazó a volt párod, mert nem volt diplomája. Diplomás, jó állásban lévő emberek is lehetnek nőverők.

A kérdező esetében a jó állás a szülők szemében valószínűleg valami főorvos, vagy sikeres ügyvéd, vagy jól kereső menedzser. Attól, hogy valaki fodrász, autószerelő vagy hasonló, még normális ember. A lényeg, hogy két ember összeilljen az életstílusuk, jellemük alapján és szeressék egymást.

jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!