Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit reagálnátok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok arra hogyha a szüleid azt mondanák, hogy jobb férfit is találhattál volna magadnak, mert nincs diplomája, jogsija és nincs túl jó munkája?

Figyelt kérdés
jún. 4. 10:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
10-es, senki nem állította, hogy azért volt bántalmazó, mert nem volt diplomája. De akinek nincs normális munkája, meg végzettsége, az ne csajozzon, hanem tanuljon és dolgozzon keményen! Vagy te áldásodat adnád, ha bármilyen trógerrel leállna a gyereked?
jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

11-es, a tróger az relatív fogalom. Nyilván, ha egy többdiplomás, művelt nő összeáll egy olyan segédmunkással, aki iszik, a nevét alig tudja leírni, azok tényleg nem összeillő pár. Viszont ha pl. egy fiatal diplomás nő és egy sofőr összejönnek, vagy a férfi pl. egy bolti eladó, vagy szakács, stb., alkalmazottként dolgozik, kevesebbet keres, mint a nő és mondjuk nem tart autót, mert szükségtelen neki és nem szerez jogosítványt, akkor abban semmi kivetnivaló nincs. A másik, ami a gondolatmenetedben nem tetszik, az az, hogy szerinted a szülő áldása kell a kapcsolathoz. Nos, ha lenne gyerekem, engem nem érdekelne, hogy kivel van együtt, az ő választása. Ha nem egy bűnöző, akkor nem aggódnék. Az se kőbe vésett szabály, hogy meg kell öregedni együtt. A gondolatmeneted ott is sántít, hogy még a kapcsolatot se engednéd a nem elég tanult férfiaknak. Nos, akkor a munkás és paraszt férfiaknal ne legyen párjuk? Ezt te se gondolhatod komolyan. Egy generáció alatt ki is halnának, nem lenne, aki megművelné a földet, nem lenne, aki kenyeret sütne, semmit se gyártanának, stb.

A másik, hogy szomorú, hogy sokan a pénztárcát nézik párválasztáskor, meg a gyereküknek gazdag párt akarnak. De ha ezt felvállalják, ők az aranyásók. Mégis a társadalom nagy része hülyének gondolja, aki magánál szegényebbet választ. Hogy is van ez?

Egyébként sokféle variáció létezik. Pl. diplomás ember, de nincs jogosítványa. Diplomás ember, de nem talált csak kétkezi munkát. Nincs diplomája, de a vállalkozásával jobban keres sok diplomásnál. Szánalmas így méregetni az embereket. Az összeillőség az, ami legjobban bejósolja a párválasztás sikerességét. Pl. hasonló érdeklődési kör, hasonló szabadidő-eltöltés. Ez pedig meglehet akkor is, ha különböző a jövedelmük, vagy az egyiknek középfokú, a másiknak felsőfokú végzettsége van.

jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
12-es, mi az, magadra ismertél? :D
jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
12-es vagyok. Negyvenes nő, több diplomával, jogosítvánnyal, elég jó anyagi körülményekkel. A párom is több diplomás, doktori fokozattal. Ennyit erről.
jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
14-es, ott bukik el a sztori, hogy akinek több diplomája is van, az nem követ el olyan érvelési hibákat, mint te.
jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
15. Viszlát, troll, mással kötekedj. Az én időm drágább annál, hogy rád pazaroljam. Minden jót!
jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
14-es: 😀😀😀😂
jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért nem ilyen formában, de szüleim is húzták a szájukat az exemre, mert nem fejezte be az egyetemet, ergo nincs diploma...én megmondtam nekik, hogy így is el tudja magát tartani és nekem az számít, hogy boldog vagyok-e vele.
jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!