Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok arra ha néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra ha néha ráírna a barátnőtökre az ex. dugópajtija?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, de kb. havonta ráír az ex. szexkapcsolata hogy nem-e ér rá meg hogy megvagyok-e még neki, stb.


Barátnőm azt állítja, hogy visszaír neki, de csak annyit, hogy megvagyok neki és minden jó köztünk.


Nekem ez elég rosszul esik, hogy valaki a barátnőmre feni a fogát folyamatosan, lesben áll, kísérti a kapcsolatunkat, stb. Pláne így, hogy ők előttem jókat szexeltek ugye...


Vagy csak túl reagálom? Ti mit szólnátok ehhez?


jún. 27. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Embertől függ.

Gondolom, van olyan is, akit nem zavar, sőt összehoz egy 3-as partit velük, és felváltja keféli a csajt meg a dugópajtit is.

jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Túlreagálod.
jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar, akkor mondd meg neki, hogy tiltsa le, és ne beszéljen vele.

Ha meg nem teszi, akkor vagy törődj bele, vagy szakíts a nővel, és keress mást. #1 voltam.

jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha lepattintja, akkor nem zavarna.

Az egy másik kérdés, hogy fordított esetben én egyszer megírnám neki, hogy hagyjon már békén. A kapcsolati státuszomat látja, ne írogasson rám, mert tiltani fogom. És ha utána is írna, tényleg letiltanám.

jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Engem kizárólag a barátnőm reakciója érdekelne. Nem vagyok felelős mások viselkedéséért, és ráhatásom sincs arra hogy ki ír rá, ki szólítja le stb. Feltételezem, hogy szép barátnőd van. Egy szép nőre mindig sokan csorgatják a nyálukat, fogadd el és inkább örülj neki, hogy nem egy csúnya nőd van, aki a kutyának se kell.

Ha a barátnő lekoptatja, akkor nem zavar. Ha érzelmileg visszatáncol vagy kétértelmű utalásokat tesz, vagy felmerül benne hogy lesz folytatás exhaverokkal, akkor számára nyitva az ajtó.

jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavar? Te fordított esetben tiltanád a volt szexkapcsolatod? Nekem már az nem fér bele, hogy nem látja meg magától a csajszi, hogy mi lenne a helyes. Szóval a lelkibékém érdekében búcsútintenék neki. Számomra olyan mintha a kapcsolatunk komolyságát kérdőjelezné meg ezzel a hozzáállással..
jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatban nekem nem lenne elfogadható, hogy miközben éljük a kapcsolatunkat, nincsenek kirakva ezek a múltbeli személyek, csak a szőnyeg alá vannak söpörve. Olyan, mintha talonban tartaná őket, ha esetleg összevesztek, akkor legyen neki fix fsz. Esetleg legyen mivel zsarolni téged, hogy ezt csináld meg azt csináld, különben elhagy és megy a dugópajtihoz. Nyomásgyakorlási eszközként is használható. Szóval nem, vagy küldje el a francba, tiltsa le, vagy akkor menjen aztán dugjon velük. Csak vigye a cuccait is, mert hozzám utána már nem kell visszajönnie. F
jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha tudnám, hogy nyitva van még ez a kapu.
jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Ha komolyan gondolnám a jelenlegi kapcsolatom, saját magam tiltanám le az ilyet. L
jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen percig nem tolerálnám, vagy letiltaná vagy köztünk lenne vége. Az, hogy visszaír neki, azzal nem vágja el a szálat és meghagyja a kiskaput, ha esetleg legközelebb már nem lennének együtt akkor kéznél legyen.
jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!