Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a barátnőtök elárulná a múltját?

Figyelt kérdés

Miután lefeküdtök, akkor árulja el, hogy számtalan külföldi férfival volt már együtt, volt hogy egyszerre 2-en is dugták. Félt a komoly kapcsolatoktól miután egy bántalmazó verő kapcsolatból mászott ki, ennyi volt a magyarázata.


Ti erre hogy reagálnátok?


2021. márc. 23. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon lennék lenyűgözve, főleg ha komoly kapcsolatot terveznék.
2021. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor zavarna, ha előtte mást mondott volna erről és az hazugság lenne.
2021. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Sajnálnám a bántalmazó kapcsolat miatt, de ez nem ok erre. Aki ribi az is marad, szóval én lapátra tenném. Ja tudom, gané vagyok, de ez van.
2021. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló voltam én is, egy ilyen kapcsolat után megbolondultam, sok mindenben benne voltam, de egy idő után észhez tértem.
2021. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
"Szívem, ezt nem kellett volna elmondanod."
2021. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Huh. Én hasonlóba keveredtem, bár nagyjából tudtam necces dolgokat, szóval nem volt ennyire hideg zuhany. Meg azért nem ilyen ketten dugásról volt szó (eddig legalábbis nem derült ki ilyen).

Kérdésben leírt szituáció eléggé kiábrándítana. A bántalmazó kapcsolatára tudnék megértően reagálni és merőben más kapcsolatot létesíteni vele, segíteni neki visszatérni az emberi viszonyok közé. De az ilyen szabad préda korszak nálam nehezen fogadható el. Zavarna. Sok téren zavarna. Talán ha a lefekvés előtt szépen elmondaná ezt őszintén és tudnám, hogy ez egy trauma az életben és nem a ribiség látszata lenne benne, akkor jobbak lennének a kilátások.


"Félt a komoly kapcsolatoktól miután egy bántalmazó verő kapcsolatból mászott ki, ennyi volt a magyarázata." Ezen a magyarázaton azért van mit megrágni. Nagyjából érthető a mondat, csak azt nem tudom, hogy hogy jön ehhez az, hogy külföldiekkel gruppenben kellett gyógyítani a traumát. Nem igazán tetszik ez a kutyaharapást szőrével gyógyító módszer. Legyen neki laza kapcsolata, ne akarjon komolyat félve a csalódástól, de azért ne dugják már úgy, mint a nem tudom kit.


Azt nem mondom, hogy karóba vele, de van mit átbeszélni. Ki mit akar, ki kicsoda valójában, mennyire szeretne változni és változtatni. Nyilván megbánta, mind ezt mondja... Lehet ettől még jóravaló nő, csak van mit dolgozni önmagán. Ne dobd ki, ne rúgj bele. Próbáld meg egyenesbe tenni, ha sikerül neki akkor lehet lesz egy normális nőd, ha nem akkor meg nem mondhatod, hogy nem tettél meg mindent.

2021. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Felcsútra mehetne.
2021. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Uristen! Igazi kulfoldiekkel?
2021. márc. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem a problémád.
2021. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem hosszú távra ne tervezz vele, bár én a te helyedben ezt a kapcsolatot be is fejezném.
2021. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!