Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok arra ha néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra ha néha ráírna a barátnőtökre az ex. dugópajtija?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, de kb. havonta ráír az ex. szexkapcsolata hogy nem-e ér rá meg hogy megvagyok-e még neki, stb.


Barátnőm azt állítja, hogy visszaír neki, de csak annyit, hogy megvagyok neki és minden jó köztünk.


Nekem ez elég rosszul esik, hogy valaki a barátnőmre feni a fogát folyamatosan, lesben áll, kísérti a kapcsolatunkat, stb. Pláne így, hogy ők előttem jókat szexeltek ugye...


Vagy csak túl reagálom? Ti mit szólnátok ehhez?


jún. 27. 10:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Túlreagálod, sajnos a mai nők ilyenek, ha nem tetszik keress mást, de az is ilyen lesz. Szóval fogadd el, mert feleslegesen mész keresni "normális" nőt.

Én pl elfogadtam azt, hogy a barátnőm tartja neten a kontaktot azzal a pasival akivel megcsalt.

Nem vergődöm, jó ez így. F

jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Néhány volt barátnőm próbálta ezt. Elsőre visszaírtam nekik, hogy ne keressenek, kivéve ha vis major van, és én vagyok az egyetlen ember a világon, aki segíteni tud nekik.

Volt, aki nem értette meg - őket válasz nélkül tiltottam.

Én a jelenben élek és a jövőt építem, a múltat lezártam. Hasonló elvárásaim vannak a partneremmel szemben is.

jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért érzed rosszul vajon? Miért jelenkik meg benned ez az érzés vajon?

Van-e önbizalmad ezzel a kapcsolatban, hogy képes vagy megtartani és vele is megélni azt amit a másikkal tett? Vannak-e benned kételyek?

jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Le kellett volna már rég tiltani...
jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Van egy rossz hírem. Normális nő az ilyeneket letiltja a fenébe. Én is csináltam már ilyet. Onnan tudom. Aki így válaszolt, tudtam, hogy csak idő kérdése és szétteszi a lábát. Aki még tiltott, azzal nem volt semmi.
jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmü hogy a csajod is meghagyta kiskapunak a volt szexpartnerét. Máskülönben meg is kérhetné, ne írkáljon neki.
jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Még nem tartja a ti kapcsolatotokat annyira komolynak, hogy ezt a szálat teljesen elvágja. Bármikor kellhet.
jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, hát ez eléggé lehangoló szitu...

Nem nagyon bíznék meg a csajban.

Egyáltalán, miért kellett megtudnod, hogy ki az az ürge és milyen kapcsolat volt köztük? Engem nagyon zavarna ez az egész.

jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!