Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem udvarol nekem, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem udvarol nekem, hanem csak talalkozni akar de azt akarom udvaroljon akkor ezt mondanom kellene neki, vagy magától kellene tudnia?

Figyelt kérdés

Romak vagyunk mindketten, talalkozni hivott de en nem tudom o ezt hogyan gondolja. En azt akarom hogy udvaroljon nekem, romasan.

Hogy randizzunk sokat,udvaroljon mutasson be a csaladjanak. Aztan ha ugy erezzuk akarjuk egymast, szoktessen meg. (Koltozzunk ossze)

Nem tudom ezt mondani kell e vagy magatol kene tudnia de ez nagyon ritka mar mostanaban es lehet azt hiszi par talalkozo aztan az ove leszek.

Beszeljek neki ezekrol hogy en hogyan szeretnem az ismerkedest? Vagy magatol kene tudnia ezeket?

Mert a mai vilagban mar a romak nem igy elnek, hanem talalkozgatnak aztan lefekudnek es nem veszik tul komolyan hogy mi lesz belole. Lehet ezt gondolja rolam, hogy ilyen vagyok. Még nem sokat beszeltunk de azt tudja hogy nem volt még kapcsolatom. 24l


júl. 4. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Beszeljek neki ezekrol
Magatol kene rajonnie
5 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy nem olyan fajta fiu, aki surun udvarol hanem csak megkapja a lanyokat ezert gondolom hogy beszelnem kene vele errol nehogy masra szamitson.
júl. 4. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyenek a roma szokások, de az egyértelmű hogy mondd el neki, te hogy működsz és neked mire van szükséged. Magától senki nem fog rájönni hogy mire van szüksége egy olyan embernek, akit még nem is ismer. Legalább hamar kiderül, hogy akar e neked így udvarolni vagy tovább áll inkább egy könnyen kapható lányhoz. Becsülendő a hozzáállásod, csak kommunikálj vele!
júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne sok ez, hogy igy elmondok mindent neki ahogy leirtam itt?
júl. 4. 19:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hagyomany ez es nem is szokas nalunk ez az egesz, csak nekem ez igy tetszik es igy szeretnem. De amugy vannak olyan romak, akik bemennek a lany csaladjahoz beszelni veluk, es onnantol tudjak hogy udvarol a lanyuknak, majuskosar majusban stb, a ket csalad osszeismerkedik es csak utana talalkozgatnak de azert mi nem vagyunk ilyenek mint mondtam, csak nekem ez az udvarlas resze nagyon tetszik es mashogy ezt nem tudom elkepzelni.
júl. 4. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, így mondd el neki. Pont ahogy leírtad. Mi veszítenivalód van? Szorítok 😉
júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!