Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön neked a félénk, visszafo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön neked a félénk, visszafogott, cuki ember?

Figyelt kérdés
júl. 4. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Igen (Férfi vagyok)
Nem. (Férfi vagyok)
Igen. (Nő vagyok)
Nem (Nő vagyok.
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A férfiakat szeretem a szó szoros értelmében. Vagyis a "ki vagyok-mi vagyok" kisfiúk se jöhetnek szóba.
júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Nekem bejonnek az ilyen nok.



40F incel

júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Félénk nem, visszafogott talán, cuki igen.
júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az jön be, aki képes odacsapni az asztalra és ki meri nyitni a száját. Én is ilyen vagyok, ezért képtelen lennék egy teszetosza fiúcskával együtt lenni.
júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Sokan az idegenekkel ilyenek, vagy idegen helyen, a cuki kis visszafogottal nicns semmi baj.

Ismerek most is egy ilyen lányt, aranyos csendes cuki, de ha megismernek valakit azt megszeretik akkor tudnak utána nagyon is vadak lenni..

júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Max havernak, mint pár nem.
júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%

A félénk, visszafogott igen, cukit egy férfira kicsit érdekes mondani, persze biztos lenne sok helyzet amikor nekem ő az lenne.

30/N

júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

A férfiak szeretik a cuki lányokat.

A nők rühellik a "cuki" pasikat

júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!