Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a visszafogott ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a visszafogott ember?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és kb 3 hónapja vagyok együtt a párommal, de ő olyan, amilyennel én még sosem találkoztam. Nagyon visszafogott. Hetente tudunk találkozni, olyankor több órát is együtt vagyunk, de nehezen oldódik fel. Amikor nem találkozunk, akkor ír minden nap, de nem túl tartalmasan, van hogy napi 3 mondatot ír, többet nem. A szeretetét azt személyes találkozáskor mutatja ki, pl ajándékot hoz, a kedvenc csokim, vagy ő amolyan kertész féle, ha látja hogy egyik növényemnek baja van, akkor megmetszi stb. Szóval neki ilyen az alaptermészete, ilyen visszafogott, és bizony a szexualitásban is. Nem fiatal, 40 feletti, mint én is, de bennem sokkal több szenvedély van, (nem csak szexuálisan értem) de miatta visszafogom ezt, mert látom hogy ő meg nem a szenvedély híve. Ő az egyik legkedvesebb, legrendesebb férfi akivel vala találkoztam, de a visszafogottságát már kezdem szélsőségesnek érezni, és és olyan "lagymatagnak". Hosszú távon milyen egy visszafogott emberrel párkapcsolatban lenni?
2022. máj. 13. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy nem érdekled igazából, vagy végtelenül unalmas

Azért írom ezt, merr ha egy ember olyannal van akit szeret, akkor általában azért fel van spanolva

2022. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is felmerült, hogy csak úgy elvan velem, ezt meg is kérdeztem tőle, de ő azt mondta ez nincs így, hiszen amikor személyesen találkozunk, akkor hoz ajándékot, és ő nem az a szavakkal érzelmeket kifejező ember. Viszont teljesen jogos amit felvetettél, bizony akaratlan is megfordult bennem az érdektelenség, mert a szerelemről én is azt gondolom, amit leírtál, hogy az olyan. Én is olyan vagyok, és ez eddig egy férfineksem volt ellenére, sőt! Most viszont vanegy kedves, rendes férfi, viszont egyszerűen nem tudom "hova tenni", mert én a szenvedélyességet tapasztaltam eddig mindenkiből.
2022. máj. 13. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos , lehet ilyen vèrmèrsèkletű.


Így 40 felett a helyedben én is egy autóversenyzőre, vagy kaszkadörre vágynèk 😁

2022. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!