Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként előny vagy hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként előny vagy hátrány, ha valaki fiatalabbnak néz ki?

Figyelt kérdés
Sokan persze rávágnák elsőre, hogy pozitív, mert senki nem szeret öregedni, de vannak olyan helyzetek, amikor a korban hozzá illő nők csak kisfiúnak nézik és nem veszik komolyan emiatt.

júl. 4. 10:39
 1/7 gergelice16 ***** válasza:
34%
A leírásban válaszoltál a kérdésre.
júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mindennek van előnye és hátránya. Talán próbálkozni kéne, összeismerkedni fiatalabb kinézetű nőkkel akik hasonló korosztályban vannak mint te.
júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 retektorta ***** válasza:
28%
Ha fiatal vagy, az a jó ha idősebbnek nézel ki. Ha idősebb, akkor az, ha fiatalabbnak.
júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ma már előny, a nők most a jó genetikàjú tiniket keresik, persze ritka, hogy egy idősebb férfi annyinak nézzen ki de a fiatalos megjelenés egyértelműen előny.
júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Életkorfüggő. 20-30 évesen nem előny, 40-es korban már igen 😀 Persze attól még ne kisfiúnak nézz ki, az nem túl szexi.
júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Külsőre és szórakozásban 10 évvel fiatalabbnak tűnök, a párom kicsit idősebb, mégis én vagyok komolyabb személyiségű és ezért komolyan vesz. Tehát itt sem csak a külső számít.
júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Én mindig jobban szerettem férfinak, mint tejfölösszájú suhancnak kinézni.
tegnapelőtt 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!