Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha a férfi fiatalabbnak néz ki mint amennyi valójában ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 11:48
 1/9 anonim válasza:
Ha 18 évesen 10 évesnek néz ki az gáz.
2020. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne hátrány? inkább előny, ahogy egy nőnél is:D Azért nem mindegy hogy valaki idősebbnek néz ki a koránál, vagy egy 10-est le tud faragni, úgy hogy nincs semmilyen botox, sem más kezelés-még ha nem is szép akkor is:)
2020. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
45 fölött előny. Alatta nem. Ha veszünk egy 35 évest aki 27-nek néz ki, a 20 éves neki túl fiatal lesz, a 30 éves nőnek pedig a 27-nek kinéző lesz túl fiatal.
2020. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, sokan gondolják úgy, hogy max. 25 vagyok, volt, aki a képeim alapján azt mondta, hogy akár még 10+ évet is letagadhatnék. Egyébként szerintem hátrány, mert volt, hogy alig huszonéves lányok is érdeklődtek irántam, aztán amikor megtudták az életkoromat, érthető módon alábbhagyott a lelkesedésük. A 30-asok meg vagy kapcsolatban/házasságban élnek, vagy egy tönkrement házasság után nyalogatják a sebeiket, vagy ha szinglik, akkor nem is nagyon nyitottak semmire, így aztán nincs is túl sok esélyem a pártalálásra. Egyébként hiába mondogatja némelyik kolléganőm, hogy a külsőm alapján akár huszonévesekkel is összejöhetnék, mert senki nem mondaná meg rólam, hogy idősebb vagyok, attól még érzem a korkülönbség terhét, és feltételezem, hogy egy huszonéves nem akarna egy vénemberrel együtt lenni, még akkor sem, ha külsőre nem lógnék ki abból a korosztályból.
2020. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem kell senkinek sem, ez már nem befolyásol mégjobban semmit sem.
2020. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy jártam, mint a 4-es. Csak 10 évvel fiatalabb lányokkal tudtam ismerkedni, de amint kiderült a korom, már vége is volt a dolognak. Korombeli nők alig akartak velem szóba állni, mert fiatalnak tartottak vagy ők néztek ki túl idősnek mellettem.

Aztán én is benéztem egy nő korát. :)

2020. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez! 26 évesen 20-22-nek nézek ki. Múltkor tetszettem egy gyönyörű 17 éves lánynak. Azt mondta 20-21-nek gondolt és hogy bocs, de így hogy 26 vagyok már nem akar ismerkedni. Ez csak egy példa volt, van még sok. A lényeg, hogy nagyon bekorlátoz ez. 17-20 körüli lányoknak tetszem, de amint megtudják a korom, az sokuknak máris túl sok. (Túl sokszor volt ilyenben már részem.) A velem durván egykorú, 24-26 éves lányok pedig észre sem vesznek, hiszen maguknál sok évvel fiatalabbnak gondolnak.


Egyébként nem az, hogy full sikertelen vagyok, mert két éve voltam egy 36 éves nővel szexkapcsolatban pár hónapig, vagy pl tavaly volt egy 23 éves barátnőm, de akkor is ez elég bosszantó, nagyban korlátozza a lehetőségeimet. Én is annak tudok majd egyszer örülni, hogy ahogy korábban írták már, 35-40 felett válik majd a dolog előnnyé. Bár ez a jelenben nehezen vigasztal.


Egy jó barátom 26 évesen olyan 28-29-nek néz ki. Ő tetszik 20-tól 28 éves lányokig mindenkinek, mert egyszerűen annyi az előnye, hogy tényleg annyi korú, amennyinek kb kinéz. Nem csalódik se a 20 éves, aki tényleg egy idősebb férfit akar, mert ránézésre tudja, hogy idősebb, de a vele egykorú nőci sem, aki vele egykorú pasit akar. Inkább azzal van baj, hogy megtévesztő a kinézetem és aztán a nő csalódik, mert nem azt a kort kapja, amit elképzelt.

2020. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40 vagyok, 30nak nézek ki. Nem olyan gáz, sőt jól esik, hogy nem hiszik el ha mondom. 32 a párom és a fél életét mellettem töltötte eddig.
2020. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Juliusz48 ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben előny, mert ma a fiatalokat keresik új munkatársnak, láthatóan idomíthatóbbnak gondolják. Nekem személy szerint, ugyanott hátrányt jelentett, mert a nálam fiatalabb igazgató, nem a munkámat nézte, hanem a kinézetemet, egy-egy komolyabb feladat megmérettetés kapcsán, ami azért visszafogta az előmenetelemet.
2020. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!