Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a helyemben volnátok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a helyemben volnátok, mit tennétek? Elfogadnátok,vagy azonnal szakítanátok?

Figyelt kérdés
A párom nem szeret dolgozni, azaz a házimunka rá eső részét is rám hárítja. Mindkettőnknek van munkahelye. Ő otthon,és eljárós vagyok. Ha a tudtára adom,hogy neki is segítenie kellene a házimunkában, hiszen fele-fele arányban kellene megosztani, egyszerűen vagy 5-vagy 10 ezer Ft-ot ad csak úgy "kedvességből". Tehát, így veszi meg a hallgatásomat. Azt a pénzt, arra költhetem, amire csak szeretném. Ti mit tennétek? Elfogadnátok,vagy otthagynátok ha ilyet csinálna?
júl. 3. 10:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jöttem volna vele.
júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Elfogadnám a pénzt és azt, hogy nem szeret takarítani. De közölném vele, hogy akkor fizessen takarítónőt maga helyett. Ha nem teszi, akkor lelépnék.
júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebben az egészben az lenne a legundorítóbb, hogy ilyen szinten lenéz engem, hogy azt hiszi, pénzzel kiváltható az, ami egy párkapcsolatban alap kéne, hogy legyen. Ezzel durván megaláz.
júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Keresnek egy bejaronot minden 2. hetre es azt fizettetnem ki vele. Az nem 10 ezer lenne XD
júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"így veszi meg a hallgatásomat"

Ennyiért dolgozol rá és még hallgatsz is?

Jót mond a 14-es - fizetett segítség kell.

júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha az én párom elém tenne egy ötezrest (sosem alázna így meg) amikor szóvá teszem, hogy ő is a házban él, nem csak én és neki is meg kéne mozdulnia néha, akkor függetlenül attól, hogy csendes típus vagyok, ezt nagyon hangosan kikérném magamnak. Nekem már az is meglepő, hogy nálatok ezek szerint ez megszokott.
júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az én párom alapvetően olyan típus, aki segít a házimunkában. Az utóbbi hónapokban viszont elég sok stressz érte, ezért az energiája nem erre összpontosult. Nagyjából három hónapig nem szóltam, de múlt héten kinyílt a szám, hogy abszolút megértem a problémáját és segítek, ahol tudok, de néha megfoghatná a porszívót vagy elmosogathatna, mert én is dolgozom, mégis megteszem. Érdekes módon másnap, mire hazajöttem, ki volt mosva, kiteregetve, elmosogatva. Így csinálják az intelligens emberek. A te párod távolról sem tűnik intelligensnek.
júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
És ha nem dolgoznék ( ez most csak egy gondolati dolog). Akkor elfogadhatnám?
júl. 3. 15:08
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit fogadsz el és mikor, az a te döntésed. Az én elveimmel teljesen ütközik, hogy a párom bármiért is fizessen nekem azért cserébe, hogy ne neki kelljen elvégeznie azt a bizonyos dolgot.
júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elfogadhatod most is. Nem tilos. Csak a válaszolók nem tennék. Szerintwm függetlenül attól, hogy dolgozol-e.
júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!