Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak sokszor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak sokszor miért foglalt férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
júl. 2. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

11, nem kapom be más nő után, főleg mert a szűzek jönnek be.


De visszatérve arra amit te mondasz, ez az élet drága, az ember ismerkedik, aktív szexuális életet él, kipróbálja több emberrel, értem hogy neked ebből nem jutott semmi, de maximum általános iskolában van ez a szint hogy "bibibi más után kapod be🤭🤭"

Nőj már fel úristen, felnőtt férfi vagy, viselkedj is úgy.

Nőket nem látsz kiírni ilyeneket, hogy de r.bancok a férfiak, amiért más pali után nyalják ki a nőt.

júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az 1-es mondja, mert a nőknek csak a jóképű pasik kellenek, és a legtöbb foglalt férfi jóképű. A nőknek csak a külső számít, a csúnya pasik pedig a kutyának se kellenek.
júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.

Aha, persze! Hogy ellenőrzöd, hogy egy férfi szűz vagy mem?


Szűzhártyával ?!


"értem hogy neked ebből nem jutott semmi"


Remélem fogadni is mersz rá, akkor meggazdagodnák belőled!


Amúgy mindenki magából indul ki!


Én általában megtartok egy nőt homapokig, évekig miután cserélek!


Amúgy meg Én tapasztalom, hogy most, hogy van megint barátnőm rámstartoltak azok a csajok, akiknek eddig nem kellettem!


N furcsa !?

júl. 2. 23:42
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

"Aha, persze! Hogy ellenőrzöd, hogy egy férfi szűz vagy mem?"


Mégis miért kellene ellenőriznem?💀

És a férfiak hogyan ellenőrzik egy nőn?


"Én általában megtartok egy nőt homapokig, évekig miután cserélek!



Amúgy meg Én tapasztalom, hogy most, hogy van megint barátnőm rámstartoltak azok a csajok, akiknek eddig nem kellettem!"


Borzasztóan kellemetlen, amit leművelsz, ezt a kamut mások előtt nem mernéd beadni, arc nélkül megy csak.

júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Tarsadalmi bizonyitek elve. Nem az en velemenyem.
júl. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert jól néznek ki, maguknak akarják tudni mint trófea. Aztán amikor sikerül megszerezni szeretősdi után és őket is megcsalja akkor már sírnak.
júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!