Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bilincs láttán a szex jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bilincs láttán a szex jut eszedbe, vagy egy rendőrségi-bírósági eljárás?

Figyelt kérdés

jún. 29. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Naná hogy a szex:)
jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel voltam sitten, így az😬😬
jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szex egy letartóztatott nővel.:)


Egyébként az, amikor előzetesből párszor kivittek az előadómhoz, aki egy 35 éves szexbomba csajszi volt, én meg ott ültem előtte bilincsövhöz bilincselt kézzel, pórázon és arra gondoltam, hogy de jó lenne, ha szexuális segédeszközként lenne rajtam a bilincs és az egész csak egy szerepjáték lenne és nem vinnének vissza az "állatkertbe" a rácsok mögé.

jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!