Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél ha közel állóról...

Mit tennél ha közel állóról kiderülne már volt rendőrségi, bírósági ügye mind elitélt, utána hogy állnál hozzá viselkednél vele vagy elfordulnál tőle, minimalizálnád a kapcsolattartást vele?

Figyelt kérdés
Pl. Kollega, szomszéd
2023. aug. 10. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy ismerősöm/haverom jelenleg is börtönben van, állítólag füvet árult (berángattak tanúnak mindenkit akivel valaha szóba állt kb), úgy állok hozzá hogy remélem nem tartják bent sokáig, kellene ott a hely a veszélyes bűnözőknek.
2023. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagy kérdés miért is volt büntetve.

Ha valakit bántott, kirabolt szóval erőszakos bűncselekményt követett el az nálam azonnali ignorálást jelent.

2023. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

En inkabb azon csodálkoznék ha vmelyik kemeny csavonak alfának meg az ilyen bandatagoknak bandavezèteknek nem volt még semmilyen ügye :D

Ahogy elnézem csak azok nem voltak még rendőrségen akik pl a kollegaim es egy csokilopás vagy sulibol lógás volt nekik az egész eletukben a legkockázatosabb vagy legvakmerőbb dolguk:D

2023. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

3-as Az valami jó pont ha valakit már elvitt a rendőr?

Szerintem nem, attól leszel tökös, hogy keménynek érzed magad mert vittek már be?

Inkább szánalmas.

2023. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
30%
Én el kerülném.
2023. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

4 nem az hogy jo pont.

Hanem akiket ismerek lazák bandáznak elnek mint hal a vizben jókocsik zene pörgés kalandok izgalmak boldogság az valahogy egyik se egy minta állampolgár valahogy.

Egyetlen egy srácot(barátom legjobb spanja) néztem be egy hatalmas mamlasz csicskának de komolyan olyan az egész beszéde mozgása mint vmi naiv ostoba hülyegyereknek, erre barátom mondja hog aha, csak epp vmi pénzszallitot rabolt ki egy haverjával..

Nézek a barátomra hogy ez most komoly vagy szívat?es csak bólogatott hogy jaja..

Es en azzal a sráccal szoktam balhèzni utálom hogy olyan nyomi. Meg olyanok mennek hogy legszivesebben felképelnèm. Erre meg gúnyol engem a barátomnak.

A barázom meg röhög az egèszen.


De amikor kimentem kulfoldre rogton akit megismertem az is frossen szabadult.


Aztan a gyerekkori szerelmem mkkor kerestem felnove mit mondanak a haverok? Most nem fogom elèrni mert bent van.


Es mind magyar vagy külföldi!


De a munkahelyeimen meg akarhol vagyok kezdve akár ha elado vagyok, vagy penzügyes vagy irodán vagy bárhol (suliban is voltam pedasszisztens stb)ott meg azok a körök akik pl.életükben még zenèt se hallgattak kocsiban. Kis opelekkel jàrnak es a legtöbb mesèlni valojuk egy hétvégèröl hogy mi volt a vacsora. Meg ilyenek

2023. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

"Es mind magyar vagy külföldi"


Másmilyen nem is lehetne. :D

2023. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

És az szar élet hogy tisztességesen élnek kicsi kocsijuk van?

Szerintem normálisabb mint bűnözni.

De mindenkinek más az ingerküszöbe.

2023. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi erovel egy madàr is boldog lehet kalitkában aki soha nem repult egész életében.

Es normàlis.

Kinek mi a boldogsàg.

Barlangködkèp is leírja ezt (nemtom melyik filozofus mesélte)

2023. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*platon
2023. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!