Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell az ilyen pletykát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell az ilyen pletykát jól kezelni?

Figyelt kérdés
Egy sráccal a baráti társaságból randizunk, és az 5. randink után volt egy buli, ahol hazavitt, aztán felkísért, és hát lefeküdtünk. Igazából nagyon nagyon jó volt. Viszonyt a én sosem beszélek pasi ügyekről, szexről, ilyesmi, ezért elvileg sokan gondolták, hogy szűz vagyok. Én ezt annyira nem tudtam, meg nem is érdekelt, de miután lefeküdtünk ez a srác részletesen mesélt a haverjainak, hogy egyáltalán nem vagyok szűz, sőt, hogy nagyon jó volt együtt. De én elmondtam neki, hogy nem szeretek a szexuális életemről beszélni, és ilyen részletességgel kérem őt, hogy ő se tegye, mert ez nekem egy privát és bensőséges dolog. De nem értem minek kellett mindent ennyire pontosan elmesélnie. Tudom hogy “jó sajtó”, de akkor is zavar. Ezt hogyan tudnám jól kezelni? 21L

jún. 27. 19:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nincs olyan közeli barátnőm, akivel alkalom adtán nem beszéljük meg a szexet is, de ez privát marad, és nem tudja egy egész baráti társaság. Nem akarom, hogy mindenki erről beszéljen, hogy uuu vajon csak ennél a srácnál éreztem rá a dologra, vagy mást is ilyen gyorsan le tudnék szopni, stb. Bár a srác kettesben szinte szégyellte hogy kb két perc alatt ment el, majd visszahallom, hogy én szoptam nagyon jól, meg stb.
jún. 28. 09:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Mulandó dolgok ezek. 1 nap és már más lesz a téma. Azt szoktam mondani, hogy: Ha pár ember tudná mennyire nem téma, még meg is sértődne.
jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a korosztályodból van a srác, akkor simán éretlen és nem bírja meggondolni hogy mit illik, mit nem. Mert egy legjobb havernak még oké, de az egész baráti társaságnak?
jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!