Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell az ilyen pletykát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell az ilyen pletykát jól kezelni?

Figyelt kérdés
Egy sráccal a baráti társaságból randizunk, és az 5. randink után volt egy buli, ahol hazavitt, aztán felkísért, és hát lefeküdtünk. Igazából nagyon nagyon jó volt. Viszonyt a én sosem beszélek pasi ügyekről, szexről, ilyesmi, ezért elvileg sokan gondolták, hogy szűz vagyok. Én ezt annyira nem tudtam, meg nem is érdekelt, de miután lefeküdtünk ez a srác részletesen mesélt a haverjainak, hogy egyáltalán nem vagyok szűz, sőt, hogy nagyon jó volt együtt. De én elmondtam neki, hogy nem szeretek a szexuális életemről beszélni, és ilyen részletességgel kérem őt, hogy ő se tegye, mert ez nekem egy privát és bensőséges dolog. De nem értem minek kellett mindent ennyire pontosan elmesélnie. Tudom hogy “jó sajtó”, de akkor is zavar. Ezt hogyan tudnám jól kezelni? 21L

jún. 27. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Majd takán 40 esen már nem egymas nőinek a nemiszerve a témájuk.
jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Vennék nekik vmi olyan tortát amin egy női intimalak van. Hogy lehet zabálni is.
jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Senior Séf ***** válasza:
28%
Az ember társas lény. A bánatával elbújik, de ha nagy öröm éri, evolúciós késztetés, hogy megossza.
jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Szegelmes pasik nem adják ki a nőjüket pláne nem akarják azt se hogy a haverok kívánják vagy d.gják meg.

Azok nem adnak ki infokat a szerelmükről se az intim részei meg végképp magánügy.

jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyan pasik csinálják ezt akik orulnek mint majom a f.rkuknak hogy láttak p.nát.
jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én a következő baráti összejövetelen mosolyogva megaláznám. (Úgy, hogy értsék amit mondasz, de közbe übercuki maradsz.) Azt ugye tudod, hogy a férfiak csak azt a nőt beszélik ki a haveroknak akit cseppet sem tisztelnek, kvázi egy ürítőlyuknak tartanak..
jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én, csak annyit mondanék, hogy: NAGYON SAJNÁLOM, HOGY NEM ÁLLT FEL NEKI PEDIG, SZÍVESEN LEFEKÜDTEM VOLNA VELE. Aztán, mindenki azt gondol, amit akar.
jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Neked sehogy nem kell kezelned. Neki kellene korrektnek lennie. Szánalmas szerintem, hogy nincs benne diszkréció... ennyire tart téged, hogy rögtön fut a haverokhoz. Én erről elbeszélgetnék vele.
jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-es, a 40 pluszos kollégáim sem jobbak a 20-on éveseknél. Simán témáznak, gusztustalanabbnál gusztustalanabb stílusban.
jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez pasi-barátoknál ugyanúgy normális, mint barátnőknél. A csajok többnyire ugyanúgy kibeszélik egymással, hogy milyen volt a pasi. Szokatlan ellenpélda vagy.
jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!