Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egyértelmű jele annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyértelmű jele annak, amikor ,, rányitsz ,, két emberre ?

Figyelt kérdés

Furcsa a kérdés elsőre tudom. Nem olyan tényleg egyértelmű dologra gondolok, hogy éppen aktus közben, csak volt egy furcsa szituáció köztem és a barátnőm között. Nekem tudatalatt egyből furcsa volt, azóta próbálom megmagyarázni miért.


A sztori a következő:

Egy baráti összejövetelen voltunk, ahol a páromnak a barátai voltak. Én amolyan ,, hozott ,, ember vagyok. Van egy srác, aki többször úgy nézett a barátnőmre, régi ismerősök, azonban a társaságban többet is találkoztam már vele.

A lényeg, hogy a párom épp a konyhában volt, amikor feltűnt, hogy a srác is eltűnt. Én bementem a konyhába, mert jött egy megérzés, ketten voltak bent.

Amikor benyitottam, jól láthatóan zavarodott volt a fiú. Egyből közölte a kezében lévő poharakkal, hogy oké akkor ezt odaadom Marcinak *a házigazda*.


A páromban bízom, azonban szerintem a srác egyértelműen fűzte.

Amiből ezt gondolom az, hogy ha én bemegyek beszélgetek valakivel nem rohanok ki egyből, valamint ez a duma is olyan ,, ne gondoljon senki semmire, csak a poharakért jöttem ,, hiszen, ilyet nem mond egy normális ember. Ha nekem valaki ad egy tálca poharat, majd leállok dumálni és később elindulok, nem közlöm, hogy ezeket most elviszem és odaadom annak akinek kérted.


Vannak ilyen egyértelmű jelek? Vagy csak nekem furcsa ez ??


jún. 27. 05:23
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
66%

Vannak. Ez az.


Én odamennék a sràchoz, megcsókolnàm a nyakàt, aztàn kézenfogva elvinném a barinőmet a kanapén dugni.


Hidd el,a tsóka soha rà nem nézne többet a csajodra.

jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Szimplan az is lehet, hogy szoban sem tortent semmi, csak a levegoben volt valami. Ez meg egyoldalu is lehetett eppen. De mikor benyitottal, az is zavarba hozhatta, hogy te felreertesz valamit.
jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a zavartsag jele jo okot ad ra.. a baratnod meg kis szemet hogy el sem mondja.. mondjuk lehet csak nem szeretne hogy pofan verjen valaki.
jún. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!