Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként ha egy férfit elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ha egy férfit elsőre magázol, akkor egyértelmű hogy semmi nem lehet már köztetek?

Figyelt kérdés

Hiszen a magázás eleve annak a jele hogy idős hozzád a pasi, hiszen pont azért magázod, mert öreg. Szerintem ez logikus. Pl. ha 25 éves vagy akkor ha összetalálkozol egy ismeretlen 25 évessel, akkor tegezni fogod. Vagy ha 40 vagy akkor meg a 40 évest tegezed.


De mondjuk 25 évesen az 50 évest magázod, jelezve ezzel hogy öreg hozzád.


Vagy ez így nem igaz amit leírtam?


2023. aug. 25. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hülyeség.

Ha internetes ismeretségből lesz randi, akkor logikus, hogy tegeződnek a felek.

De ha más miatt ismerkedtek meg, pl. munkakapcsolat miatt, akkor simán lehet, hogy először magázódtak, majd ahogyan egyre többet találkoztak, összetegeződtek. És miért ne lehetne ebből egyszer párkapcsolat? Simán lehet.

A magázás nem azt jelenti, hogy a nőhöz idős a férfi. Felnőtt emberek, úgy 30 év felett, ha idegenek egymásnak, pláne ha hivatalos ügyben beszélnek egymással, akkor magázódnak. Ez így természetes.

2023. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nincs összefüggés. A magázódás ismeretlen emberek között természetes dolog, a tisztelet jele.

Nem mindegy, hogy milyen környezetben találkozik a két ember. Pl szórakozóhelyen általában tegeződik mindenki, kortól függetlenül. Munkahelyen magázódni illik. Én a takarítókat és bolti eladókat is magázom, mindegy milyen korú/nemű. Mondjuk én udvarias típus vagyok, ami manapság egyre ritkább. Kezet is szoktam nyújtani, ha olyan a helyzet (boltban mondjuk nem, de ha pl jófogáson veszek valamit és találkozunk, bemutatkozom és kezet nyújtok).

Korban annyi számít, hogy velem egykorúakat és fiatalabbakat legtöbbször tegezem, de munka/hivatalos ügyintézés stb során nem.

Ha valaki egyértelműen ismerkedni szeretne velem, akkor ott tegeződünk (pl megszólít az utcán, kávézóban stb)

Ezek alapján döntsd el, ki miért magázódott a te esetedben:)

(btw egy 50-es pali idős egy 25 éves nőhöz. Kezdjen a saját korosztályával, ne lánya korabeli nőkkel perverzkedjen)

25N

2023. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb szerelmét én először magáztam. Ő kérte, hogy tegeződjünk.
2023. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

40 évesen simán lemagázok bárkit, mivel nekem már nem feltétlenül egyértelmű ki hány éves lehet.

Plusz lehet valaki simán udvarias, pl. a boltosokat mindig magázom, akkor is ha ránézésre velem egykorú. Ezzel tisztelem a munkáját.

Ha most magázódtok, később még mondhatja valamelyikőtök, hogy tegeződjetek.

2023. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az eladók pl fiatalokat tegeznek öregeket magáznak. Igen sokat vet latba a kor sokféle kontextusban.
2023. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. ápolónőként a velem egykorú és a nálam fiatalabb pácienseket is magáztam. Távolságtartás. Néha azt hiszik, hogy barátkozni/ ismerkedni vagy ott.
2023. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen a magázás eleve annak a jele hogy idős hozzád a pasi, hiszen pont azért magázod, mert öreg."

Nem, udvariasság, tisztelet. Felnőttnek gondolom, nem gyereknek. Persze, szituációfüggő, hogy hol vannak, de értelmesebb körökben felnőtt emberek nem tegezik le egyből a másikat.

2023. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha bemegyek egy boltba vagy akárhová ahol szolgáltatást kapok is magázódom. Lehet fura mert mindketten 30 alattiak vagyunk de mégis egy olyan helyen vagyok ahol szerintem így illik. Amúgy volt idősebb anyuka akit magáztam és aztán összejöttünk. Nincs jelentősége. Az nem azt jelenti hogy öreg.
febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!