Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valakivel egyértelműen vonzódtatok egymáshoz, mégsem lett köztetek semmi? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Évek óta van egy férfi az életemben, aki nagyon tetszik és számtalan felsorolhatatlan jel utal arra, hogy én is neki, de valahogy mindig elszúrjuk. Talán az lehet a gond, hogy zárkózottabb vagyok és ő is. Szerintem egyikünk sem biztos a másikban és nem akar kínos helyzetbe kerülni egy visszautasítás miatt. Egyébként ő foglalt is, ezért vagyok vele távolságtartóbb.

Szerintetek ha igazán akarna, komolyabban tenne érte, a többi pedig csak kifogás?


2020. márc. 16. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Felébredtem...
2020. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyanígy vagyok, csak férfiként egy nővel, aki foglalt, de egy-két hónapja flörtölget velem, én meg nem akarok belemászni a kapcsolatukba. Nem tudom hát bonyolult egy helyzet. Talán rá kéne írjak neten,hogy mégis mit szeretne?
2020. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A többi csak kifogás...
2020. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2: Ha nem lennék gyáva és nem lenne kapcsolata, én is tisztáztam volna vele már a helyzetet.

Szerintem élőben jobb az ilyet megbeszélni, de rá is írhatsz, ha nincs vesztenivalód (én azért sem akarom nyílttá tenni a dolgot, mert munkatárs).

2020. márc. 16. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlítottunk egymásra tulajdonságokra vonatkozóan, kedveltük egymást, de erőteljesen nem mert egyikünk se közeledni a másik felé. Ígérgetés. Majd az ígéret nem teljesítése (talán félelemből) nekem elegem lett, így hanyagolom a hölgyet.
2020. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ő vonzódott-e hozzám, állítása szerint igen, így válaszolok.

Iszonyúan akartam, nagyon rápörögtem, hetekig minden gondolatom ő volt. A megbeszélt találkozók előtt mindig eltűnt, aztán valami ostoba kifogással jött.

A második után meguntam, nincs időm gyerekes játékokra.

A mai világban 70 km nem leküzdhetetlen akadály, emiatt úgy döntöttem, hogy nem fecsérlem az időmet olyan emberre, akinek csak a neten nagy a szája.

2020. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak tudtuk, hogy ez kapcsolatként nem működne. Két olyan embertípus voltunk akik abszolút nem illenek egymáshoz, sose működött volna. Ez mindkettőnknek egyértelmű volt. Sokra megyünk a vonzalommal ha katasztrófa lenne egy kapcsolat együtt. Mindketten komoly kapcsolatban gondolkoztunk csak szóval elég egyértelmű volt, hogy semmi nem lesz közöttünk. Meg amúgy is annak semmi értelmét nem láttuk, hogy összejárunk dugni aztán amikor már nagyon felidegesít a másik személyisége akkor hazamegyünk. Volt közöttünk egy felületes viszony ami felületes beszélgetésekkel, poénokkal teljesen jó barátság volt, de bármi ennél több működésképtelen lett volna.

Nálatok is ez a két verzió van. Az egyik amikor azért nem lép mert vonzalom ide vagy oda de látja, hogy nem olyan ember vagy akivel működne kapcsolatban. A másik meg, hogy félénkek vagytok, de ennyire szerintem senki nem félénk ha egyértelmű a kölcsönös vonzalom. Csak mert vonzódtok egymáshoz még nem kell összejönni. Kismillió emberrel vonzódtok egymáshoz de ez nem fog alapot adni egy kapcsolatnak, ettől még nem fog működni. Tudni kell objektíven nézni a vonzalom tárgyát.

2020. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, félénkség és vagy foglalt az egyik fél.
2020. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fke ***** válasza:
Nem tetszett volna a feleségemnek.
2020. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt. Pont így. Szintén munkatárs. Végül megnősült. A semminél azért több volt, de nem sokkal.
2020. márc. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!