Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti hogy reagálto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti hogy reagáltok ha a párotok fingik előttetek?

Figyelt kérdés

Én megértem hogy ez egy természetes folyamat meg minden. Én is szoktam fingani. De a (z elég telt, és puffadós) pasim az rengeteget fingik előttem, nem is kicsiket. Az nem zavarna hogy ha néha néha eldörren előttem. De hogy folyamatosan, szinte minden nap befingik előttem ez már gáz. Nem

lenne velem bajom ha nem lenne szagos és hangos. Múltkor szex közben éppen elmentünk mind a kettem amikor a pasim kiengedett egy elég hosszú és hangos fingot. Eléggé lelombozott engem.


Emiatt nem akarok vele szakítani mert ténykeg szeretem, de ez kezd idegesítő lenni. Mit csináljak?


jún. 26. 14:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

" Múltkor szex közben éppen elmentünk mind a kettem amikor a pasim kiengedett egy elég hosszú és hangos fingot. Eléggé lelombozott engem."


Mit kellett volna tennie? Abbahagyni az egész akciót, kitipegni a másik szobába (vagy egészen a vécéig), ott engedje ki, majd rohanjon vissza mintha mi sem történt volna?


Vagy az orgazmus közepén az élvezet helyett inkább arra görcsöljön rá, hogy nehogy kiengedje a galambot?

jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk beszélj vele. 🤨
jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Rotyogás nem zavar, de az igen, hogy nem foglalkozik az egészségével. Valószínűleg többször jelezném és ha nincs változás, válaszút elé tenném.
jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Az én barátom is ilyen volt. Náluk ez természetes volt; otthon az anyjáék se szóltak rá soha, egymás ellen fingottak, illetve a munkahelyén is "vicces" volt..

Többször rászóltam, mondtam hogy nagyon undorítónak tartom. Fingjon a wcn. Nem akarja senki se szagolni. A kutyám nincs ilyen gusztustalan állat..

Ez a kutya komment hatott rá, utána megtanulta használni a záróizmait és a wcn fingott.

Később új munkahelye lett, ahol valamiért nagyon utálták első naptól. Na miért? Mint visszahallottam, ott is fingorászott, de a belét is kiátkozták a munkatársai. Próbaidő alatt elküdték. Akkor jött rá, hogy nem mindenki ilyen paraszt, hogy a szaron fingon röhög.

Nem ártana ha a te barátodnak is mondaná több ember, hogy ez undorító. Akkor talán elhinné..

jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Mondhat bárki barmit, visszatartani nem szabad, viszont biztos hogy felborult a bélflórája. Vmi prebiotikumot kezdjen szedni ha nem hajlandó orvoshoz menni.
jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tedd rendbe az étkezését.
jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Általában egy drámai FÚÚÚJ-jal, de az én párom nem fingik folyamatosan és azok se büdösek, max nagyon ritkán, szóval elpoénkodjuk azt a pár alkalmat, amikor igen. Szex közben/közvetlenül utána sem szokott, ahogy evés közben sem.


Aki állandóan fingik, és büdöseket, az szarul eszik. Velem is előfordul nagy ritkán, hogy öt percenként finganom kell, de most nem tudnám megmondani, konkrétan milyen kajától, nem túl gyakori szóval valamitől amit nem eszek gyakran.

jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha keveset mozog, sok kávét iszik, szénsavasat, tejtermékeket, akkor ez van. Ha sokat eszik összevissza, az sem tesz jót. A gond, hogy nem vonul el kicsit távolabb diszkréten intézni. Szülei is ilyenek?

Hát lehet, odébbmennék, szagolja a fene.

Persze mondjuk ha vki öreg, beteg, műtét után van, az megint más.

jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18%
Válaszolok neked kérdező. Jól kezelted az esetet. lehet lelombozott téged, ugyan nem az együttlétkor kellett volna ennek történnie, de ez van. A többieknek meg, tartsátok vissza ameddig tudjátok utána számoljatok be melyik kórházba kerültök be, és azt is hogy egy hasitasit kötnek rátok miután kiműtenek belőletek mindent :) Mindezt életetek végéig hordhatjátok és cserélhetitek :) Én vallom hogy jobb kint mint bent. Hallottam már nőt és férfit is fingani és csak ugyanúgy azt mondtam egészség, mert ez lenne a természetes. A barátod meg ne egyen annyi szemét kaját amitől fingik és a levegőbe lehetne gipszelni.
jún. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!