Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti hogy reagálto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti hogy reagáltok ha a párotok fingik előttetek?

Figyelt kérdés

Én megértem hogy ez egy természetes folyamat meg minden. Én is szoktam fingani. De a (z elég telt, és puffadós) pasim az rengeteget fingik előttem, nem is kicsiket. Az nem zavarna hogy ha néha néha eldörren előttem. De hogy folyamatosan, szinte minden nap befingik előttem ez már gáz. Nem

lenne velem bajom ha nem lenne szagos és hangos. Múltkor szex közben éppen elmentünk mind a kettem amikor a pasim kiengedett egy elég hosszú és hangos fingot. Eléggé lelombozott engem.


Emiatt nem akarok vele szakítani mert ténykeg szeretem, de ez kezd idegesítő lenni. Mit csináljak?


jún. 26. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál már neki is erről? Vagy úgy gondolod, nekünk több közünk van a pasid fingjához, hogy ezt velünk oszd meg?
jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1es szoltam neki igen. Nem mondott semmit csak annyit jegyzett meg hogy milyen maradi vagyok
jún. 26. 14:18
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, sima normális testi funkció.
jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanígy jártam,mint te kérdező. És pontosan ugyanazt is gondolom róla. Természetes, és ne fogja vissza magát pont a párja előtt,de exem is napi 30rotyogósat engedett el,egy kicsit sok az már úgy a másik komfortja szempontjából
jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne vizsgálni, ha folyamatosan rotyogtat, lehet bél problémái vannak
jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Én még a takarót is ráhúzom a párom fejére
jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös mondtqm már neki hogy menjen el orvoshoz de nem hallgat rám
jún. 26. 14:41
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Engem nem zavar. Exemé se zavart. Nekem bél bajaim vannak, rosszabb lennék, mint ő. Meg minek tartogassa?


N

jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Keress olyan pasit aki kb sose fingik. Sok szerencsét hozzá.
jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem jönnék össze egy ilyen bunkó fasszal
jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!