Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas hogy vedi ezt ki? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas hogy vedi ezt ki? Ha egyaltalan ki lehet?

Figyelt kérdés

A volegenyem nagykn helyes pasi.

Allandoan nezik a nők.

Ma akadtam ki reggel vegkepp. Eddig ugy turtem, csendben maradtam, nem szoltam, figyeltem.

De ma kibuktam.

Minden egyes reggel ott vasarolok reggelit magamnak. Egyedul jarok. Egy jó szó nem hagyta el eddig a lanyok szajat. Csak kertem, kaptam, kozoltek az osszeget.

Na ma reggel volegenyemmel mentem, az a korbeugras, mit kersz még??, jó etvagyat kivaunk!, szep napot!.

Pedig eleg egyertelmu hogy együtt vagyunk, gyűrű a kezünkön a parom keze a fenekemen....

Ha most eloszor mentem volna be es csupa kedvesek nem lett volna furcsa. De igy? Tobb kint 1 eve odajarok egy kedves szavuk nem volt még de most hogy volenyem velem volt??!!!

Hanyinger komolyan mondom egy ket boltoa, kereskedelembe dolgozó nő.

Bar utcan is ugy megtudjak nezni. Baromi zavaro.

Aki volt mar ilyen szituban az mit csinalt? Hogy lehet ezt kivedeni? Zsakot nem huzhatok a fejere basszus.


jún. 26. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne kivédeni? Gondolom, fordított helyzetben ugyanez van, általában az ellenkező neműekkel mindig kedvesebbek az emberek.

Nálunk pl. az van, hogy a párom 203 cm és ha vele megyek valahova, mindig kedvesek. Ha reklamálok valamiért, segítőkészek. Ha egyedül megyek, flegmák. Ilyenek az emberek.

jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

anyáááám...

Az élet nagy gondjai.

Cserélnék veled szívesen, hogy ez legyen életem legnagyobb problémája

jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez borzalmas. Szamomra elfogadhatatlan. Mivel vagyok tobb ha a hekyes parommal megyek valahova?? Semmivel.
jún. 26. 10:40
 4/23 A kérdező kommentje:
Kinek mi. Neked is szep napot.
jún. 26. 10:40
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

kiscsillag hány éves vagy? 12?

Érett nő ezt helyén tudja kezelni

jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Elfogadhatatlan, hogy a pároddal kedvesek, szólóban veled nem? Édesszíve, hát írj a panaszkönyvbe!:)))
jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
3 - "Mivel vagyok tobb ha a hekyes parommal megyek valahova?? Semmivel." - Így van. Nem is veled kedvesek.
jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Örülnél hogy megnézik a csávód
jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Mit kéne kivédened? Senki sem bántott.
jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig eleg egyertelmu hogy együtt vagyunk, gyűrű a kezünkön a parom keze a fenekemen..."


Nem akarok bunkó lenni, de azért ez is suttyó dolog, szerintem. Ne a boltban fogdossa már a hátsódat.

jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!