Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek tarskeresore regiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek tarskeresore regisztralni mert 2 fiu kihasznalt az egyik zsarolt is es felek hogy az eszukbe jutok, hulyeseg ez vagy van benne valami?

Figyelt kérdés

Mentalisan nagyon rosszul voltam az lett az eredmenye hogy szerelembe akartam menekulni probalkoztam de csak kihasznaltak nem akartak szeretni. Az egyik nagyon elmebeteg volt, azzal zsarolt hogy ha nem talalkozok vele ujra, elmondja az ismeroseimnek hogy o kihasznalt engem, azt mondta bemocskol mindenki elott aztan egyszer csak letiltottam es vege lett az egesznek de azota is felek nehogy valahol talalkozzak vele. Tarskereson ismertem meg, es felek hogyha ujra regisztralok eszebe jutok es ujra nem fog beken hagyni. Amugy ez 4-5 eve volt de o egy elmebeteg volt es felek.

A masik fiuval egy varosban lakunk es mondta nekem egy ember akibe bizok hogy ez a fiu elmondta a baratainak hogy kihasznalt engem es kepet mutatott rolam hogy tudjak kirol van szo, nem nagy varosban lakunk..

Ezek utan merjek regisztralni?

Barki aki itt lakik es irna nekem felnek vele beszelni, amikor a fiu megmutatta a kepem a baratainak ott volt vagy 5 fiu es fiuk kozott az ilyen dolgok konnyen terjednek. Nagyon szegyellem magam de mar nem tudom visszacsinalni.

Ismerkednek/beszelgetnek mar nem esnék ilyen hibakba de felek hogy a zsarolo fiu fent van es eszebe jutok, vagy hogy a olyannal kezdek el beszelgetni aki tudja hogy kihasznalt engem az aki mutogatott.


jún. 23. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Van benne valami
Hulyeseg
2 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Az aki mutatott rolam kepet nagyon benne van az ejszakaban nagyon sokan ismerik.

Nem tudnek ugy ismerkedni hogy tudja rolam a masik fel az eleje ota hogy kihasznaltak. Egy semminek ereznem magam

jún. 23. 15:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj nyugodtan semmi rossz nem fog történni.
jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!