Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes regisztrálni Tinderre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Túl vagyok egy szakításon, és úgy érzem, lassan megint neki tudnék állni kergetni az örök szerelmet.


A volt barátomat is Tinderen ismertem meg, ezért ismét oda szeretnék regisztrálni.


A kérdés csak az, hogy most vagy fogyókúra után lenne több értelme.


Most vagyok 165cm/81kg (lement már 6kg), és szeretnék lemenni kb 60 kg-ig.


Szerintetek várjak, míg leadom a felesleget vagy regisztráljak már most?


Bennem bennem van, hogy így kevesebb férfinak kelteném fel a figyelmét, de aki belém szeretne, az önmagamért szeretne, és ha mondjuk terhesség vagy betegség miatt visszahíznék, akkor kevesebb lenne az esély arra, hogy elhagyna miatta.


De lehet, hogy aki most balra húzna, 20 kiló mínusszal viszont jobbra, nem lesz már fent, ha fél év múlva regisztrálok fel. Ki tudja, lehet egy nagyszerű kapcsolatról maradnék le. Viszont ott még ott az esély, hogyha visszahízok, nem fog többé szeretni.


Tudom, legyen ez a legnagyobb bajom az életben, de tényleg érdekel, hogy ti mit gondoltok róla.


Előre is köszönöm a kulturált válaszokat:)



2023. jún. 28. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Regisztrálj most
Regisztrálj fogyás után
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
amikor lemenni a pokolba. Soha.
2023. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem megválaszoltad magadnak a kérdést igazából: egyenlőre te nem vagy tisztába önmagaddal, ott szorongsz hogy MI LESZ HA A JÖVŐBE… visszahízol?! Semmi. Ha igazi partnert találtál noszogatninfog hogy újra egészséges légy. Mert a kövérség elsősorban egészségügyi szempont, mégha sokan nem is regisztrálják automatikusan annak.


Szal először rakd rendbe magad (fogyj le) és utána keress párt.

2023. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőként bármikor. Ha nincsenek nagyon irreális igényeid, percek alatt találhatsz egy normális pasit.
2023. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős para :D Én végül regeltem fogyás előtt is :D És lett párom aki így szeret :) Végül nem fogytam túl sokat, most beindult megint. Ez ne akadályozzon meg, sok férfi szereti a plusz kilókat, aki meg nem, az nem fog jobbra húzni :)
2023. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!