Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta éltek együtt párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta éltek együtt párotokkal, akinek nincs mióta szingli, ha szingli vagy szoktál-e létesíteni szex kapcsolatot, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
jún. 23. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem élünk együtt, csak hétvégén van itt.

4 éve vagyok egyedül.

Illetve nem vagyok egyedül, mert velem él a kislányom.

Én 44,a nő 23.

jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyok szingli, bár lényegében mindig is.

Szexkapcsolatra lenne igényem, de nem szép nőként pont ugyanannyira lehetetlen olyan partnert találni, akivel van kémia, kölcsönös (és lehetőleg erőteljes) vonzalom, mint férfiként. Úgy pedig minek szexeljek, hogy egy flakon síkosítóval csak hagyom magam és alig várom a végét, mert nem kívánom a másikat?

33 leszek bő 1 hét múlva

jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is egyedül volnam ha leszámítom a futó 1-2 éves kapcsolataimat, a leghosszabb kapcsolatom is 4 éves volt csak.

A legutolsó baráommal olyan fél éve szakítottunk mert beteg féltékeny és nem gyengén, hanem élhetetlen az egész.

Szexkapcsolatot nem létesítek, olyan nem létezik nálam hogy vki jön, megd.g, megy, vagy mint a baráság extrákkalnál hogy csak szexre kellek azért jópofizik velem, másra meg nem. Bennem ez csak viszolygást undort ébreszt, hogy a szex kell aztán "menekül". Nálam ez teljesen ki van zárva. Tinin ill húszévesen még ki tudtak így blhasználni, ma már nem. (35n)

jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyunk együtt, 2,5 éve elunk együtt, ez a negyedik kapcsolatom.


25N

jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kb màsfél éve vagyunk együtt. Heti 7napból 5öt nàla vagyok, meg a gyerekekkel. A maradék napok macskatàjm.


Előtte kb 3évig voltam mingli, megdugtam mindenkit, akit lehetett.

jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
49F, 7 éve egyedül, a lányom félig velem él. Sok nővel találkoztam hosszabb-rövidebb időre, de eddig nem jött olyan, aki mellett megint tartósan megállapodtam volna. Jelenleg szexkapcsolatban egy házas nővel, mellette ismerkedem.
jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Egy éve vagyok egyedül, kb kéthetente találkozom egy pasival, amikor az apja elviszi a fiunkat.

Szex mindig van, illetve közös otthoni romantikázás. Nem vagyunk együtt és nem is tervezünk. 25 vagyok, ő 30.

jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen jön össze kapcsolat mert nem vagyok a legjóképűbb.


Ezért nem is a szingli kifejezést használnám hanem inkább, hogy egyedülálló vagyok és nem kellek jelenleg senkinek.


Volt hétvégi kapcsolatom nekem is, nem éltünk együtt, de nyaralni szórakozni együtt jártunk. Volt ahol össze is költöztünk de annak annyi.


Most próbálkozok több kevesebb sikerrel de egyre kevesebb a lehetőség és a hely rá.

39/f

jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk, és 2 éve házasok vagyunk.

33/n

jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egy éve vagyok egyedülálló. A szexkapcsolat nagyon nem az én világom, úgyhogy az a "köztes időszakokban" soha nem is volt, és nem is lesz.


27N

jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!