Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki érzi még hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érzi még hasonlóan hogy most jelenleg leszarja a kapcsolatokat és csak sportolni szeretne? :D

Figyelt kérdés
2. exemen vagyok túl ( az első mély depi volt.. ez se esett jól egyáltalán de most mást érzek)

#edzés #sport #szakítás #szingli #no women no problems
2023. okt. 3. 00:36
A kérdező szavazást indított:
baszni bele gyúrni akarok
azért jó lenne hébe hóba szeretkezni, szétkefélni az agyam.
soha nem is érdekeltek a nők, csak a sport
nők és sport két jóbarát kézenfogva issza protein porát
barátnőm van akivel kiegyensúlyozott cukorborsók vagyunk, van hogy együtt edzünk, kocogunk :)
egyik sem.. imózok a sarokban, se sport se barátnő
9 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
ad 2. GYmbeam proteint vettem, true whey-es szerintetek megfelelő súlyzós edzéshez ételkiegészítőként?
2023. okt. 3. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

https://www.youtube.com/watch?v=Cc3_ff7gCrk


Én is nagyon sokat gondolkodom azon, hogy gyúrni kéne kicsit ha nem is nagyon, jól alszom, hajnalban kelek, kondibérleteket nézegetek

2023. okt. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is leszartam amikor nem sportoltam semmit
2023. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Fehérje porokkal csak óvatosan, normális táplálkozás mellett teljesen feleslegesek, főleg ha nem napi 3x edzel, viszont túlterhelik a vesét.
2023. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Most kezdődik az életed és anyagilag is toppon leszel lassan.

2023. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!