Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vagyok teljesen. Ezzel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok teljesen. Ezzel mit érnék el?

Figyelt kérdés
kövérnek érzem magam mert a pasim ezért szakított velem. ha nem eszek pár napig mi történik? elájulok? vagy mi fog történni?
2010. okt. 30. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el sportolni és egészségesen étkezni.
2010. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

figyelj.. lehet hülyeséget írok de nekem ez sajnos túlzásba is ment.. ha van időd.. gépezz, kockulj be..

én is egy időben úgy bekockultam nem is ettem.. néha-néha a gyomrom tisztára beszűkült aztán nem is ettem,kívántam sokat..ez csak 1 ötlet hátha segít..

2010. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fuss, csinálj izom erősítő mozdulatokat. NE egyél sokat, csak annyit, amennyit szükséges. De ha eleget mozognál, lemozog nád az étel mennyiséget amit eszel naponta.


Este egyél keveset és reggel. Délben kicsit többet egyél. De ne feledd mozogj!

Vagy próbáld ki a szaunát, menj úszni.

2010. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is azon a párton állok, hogy mozogj sokat, egyél kicsit kevesebbet, és ne kenyeret meg krumplit, hanem zöldségeket, tojást, soványabb húst, halat. Amennyiben TE kövérnek érzed magad!!! A pasi meg hülye f@sz, hogy ilyet mond egy nőnek. Mondta volna inkább, hogy nem szerelmes beléd. (Mert nem az, ha emiatt szakít.) Szóval remélem félreértem, és te nem azért akarsz koplalni, hogy esetleg visszamegy hozzád! Épp most szakított, ez a vonat elment, nehogy emiatt fogyózz (plán ne koplalj), mert ez egy nagyon megalázó gesztus rád nézve, ha ő nem tudna róla, még akkor is. Mintha fel akarnád nyalni a földről a narancslét ami már kiömlött.

Ha elégedetlen vagy magaddal, mozogj és táplálkozz máshogy, hogy összejöhess valaki mással, aki nem ilyen tapintatlan paraszt.

(Amúgy nem akarok elhamarkodottan ítélni, lehet hogy ő történetesen sem f@sz, sem paraszt, de ezzel indokolni egy szakítást elég undorító, mondhatott volna bármi mást ami helytálló.)

2010. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia

Ne koplalj tényleg mert nem sok értelme van. A gyomrodat fokozatosan szűkítsd. Első lépésként csináld azt, hogy számítsd ki mennyi a napi kalóriaszükségleted. Nekem bevált az a módszer is, hogy hetente egyszer tartok egy olyan napot, hogy nem eszek semmit csak rengeteg vizet iszok, mikor megéhezem. Ezzel még a veseműködésedet is elősegíted, javítod. És tudod a szokásos sok zöldség gyümölcs...

És válassz olyan ruhákat, ami kicsit elrejti a "problémásabb" részeket, és kiemeli az előnyeidet. Egy megfelelő haj és smink is sokat segít. Mert a pasiknak /általában/ az arc a legfontosabb.

Remélem segítettem valamit.

2010. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!