Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vagyok teljesen. Ezzel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok teljesen. Ezzel mit érnék el?

Figyelt kérdés
kövérnek érzem magam mert a pasim ezért szakított velem. ha nem eszek pár napig mi történik? elájulok? vagy mi fog történni?
2010. okt. 30. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

attól függ meddig nem eszel

de ez butaság,ha nem fogad el akkor nem érdemes miatta magadat kínozni

ha nem tetszel magadnak sportolj

2010. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de mi történik ha 3-4 napig nem eszem?
2010. okt. 30. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:

NE ne egyél,hanem fogyózz,ha kövérnek érzed magad! ha koplalsz,az rettenetesen rossz ötlet,azt éred el vele,h rosszul leszel,sok vitamint megvonsz a szervezetedtől...én még soha nem fogyóztam,nem tudom,h működik,de ilyet ne csinálj,hogy nem eszel.ha a pasid nem tudott így elfogadni,nem érdemli meg,h emiatt kezdj el fogyózni!!!!!!!

pasi miatt soha ne csinálj ilyet....magadért tedd. és ne legyél ki!

2010. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fájni fog a szemed.

De halálkomolyan.

Nem hiszem, hogy 3-4 napig kibírnád...

2010. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
utána mégjobban bekajálsz és még kövérebb leszel.
2010. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez nemigaz mert addigra beszűkül a gyomor és nem tudok annyit enni
2010. okt. 30. 20:33
 7/15 Moszuke ***** válasza:

de buta vagy:):)

ne koplalj, és ezt most komolyan mondom.


fogyni akarsz? menjél bicajozni. ha már a bicajon nem fulladsz ki egy emelkedő után, utána vegyél 1 sport melltartót és kezdj el futni.

egy futó cipő sem ártana.

a kondid a hangulatod minden.. sokkal jobban érzed majd magad. esetleg valami "izzasztó" mozgás még futás mellett.


és egyél úgy ahogy eddig.

(tapasztalat. bár nem vagyok kövér, én a szívem ergo magam miatt kezdtem el mozogni..)


amúgy 3-4nap koplalás nem gáz. hetekig kibírja a szervezet.

vizet igyál hogy ne halj meg. amúgy semmi különös nem történik... ha marha sokáig koplalsz a szervezet elkezdi lebontani a fehérjéket, visszafordíthatatlan lesz a folyamat és meghalsz.

de az első 1-2nap koplalás még semmit se fog eredményezni szerintem.

a gyomrod meg már másnap megint ugyanakkora lesz mint volt:)


nemhiába van az a mondás:

fuss az életedért:).. hát tedd azt ha nem akarsz 40évesen meghalni mert kövér vagy

2010. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha az anorexiásokat szereti, nehogy az légy miatta.
2010. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha már kevesebbet eszel mint azelőtt akkor is fogysz, de enni kell, mert lehetnek belőle komolyabb gondok a kövérségnél. Ha eddig 2 szelet kenyeret ettél reggelire, most egyél csak 1-t. Ha eddig egy nagy tányér ebédet ettél, most legyen az fél tányér. Ennyi. neten nézz utána, vannak még egészséges módszerek, amik nem készítenek ki. ja és ne pasi miatt fogyózz hanem magad miatt ha rosszul érzed magad!
2010. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak a testedet fogod tonkreteni de tegy a h jonak latod
2010. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!