Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarja annyira hogy...

Miért akarja annyira hogy elmenjek?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz csapatépitő a munkahelyemen,a főnököm nagyon szeretné es ugy láttom hogy neki nagyon fontos hogy en ott legyek,de nem ertem miert. Mindenfelekepp inni szeretne velem meg ilyenek. Nem ertem miert annyira fontos ez neki,azt mondta nekem kötelező ott lennem.

jún. 19. 17:40
 1/8 anonim válasza:
95%
Kérdezd meg, lenne tippem miért, de szerintem egyértelmű micsoda.
jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi az?
jún. 19. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ki lógsz a sorból és szeretné, hogy te is jobban beilleszkedj. Erre való a csapépítő, nem?
jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Abban reménykedsz, hogy beléd van zúgva és meg akar fektetni? :D
jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
32%

#4-es folytatom a gondolatmentet, jó?

"Fasza" lenne ha te tökrészeg lennél és úgy dugna meg aztán mindenki arról beszélne. Ugye azt említenem sem kell, hogy részeg nőket csak a mocsadék férfiak használnak ki és, hogy utána valószínű, hogy kirepítene a munkahelyről?

(Fordított nemekkel ugyanígy gondolom.)

jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rugatna ki,kedveljük egymást 2 éve dolgozunk együtt. Es nincs problémám a beilleszkedéssel sem 🤣
jún. 19. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek tetted fel ezt a kérdést?
jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy padon szeretné veled elemezni a Magyar Helyesírás Szabályait, miközben rosèt kortyolgattok, alàfestésként pedig Caramel szól...

Majd a romantikus félhomályban szemügyre veszi etikai szempontból a szép dekoltàzsodat és a végén óriási erkölcsi dilemmában vergődve megcsókol, elfeledve, hogy húsz éve hàzas, két gyerekkel...


Örülök, hogy segíthettem! 😉

jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!