Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarja hogy elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés

A párommal már másfél éve együtt vagyunk. Ő régen nagy bulizós csajozós volt, nem is volt neki normális kapcsolata soha.


Amióta együtt vagyunk nem volt buliba meg sehol így. Most lenne egy amire szívesen elmennek mondtam neki hogy menjünk együtt. Mire nemet mondott. De azt is mondta hogy én se menjek.


Egyszerűen nem akarja hogy elmenjek.


Szerintetek miért tiltana ennyire ettől? :D persze nyilván nem ő fogja eldonteni de nagyon nem akar 'elengedni'


Miért? :D (férfiakat kérdezek elsősorban)


2019. jan. 20. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Valoszinüleg sok csajt döntött, szopatott meg ilyen bulikban és azt hiszi, hogy ott minden csaj ribi.
2019. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom számára a buli arról szól, hogy illuminált állapotban félredugnak az emberek - neki ez a tapasztalata. Ettől szeretné megóvni a kapcsolatotokat.
2019. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak többsége nem a zene miatt jár a bulikba, hanem hogy csajozzanak. Erre még nem jöttél rá? Az egész buliipar erre épül: lányoknak ingyenes belépő => sok csaj lesz => sok férfi megy oda pénzt költeni. Komoly(an vett) kapcsolatban semmi indoka nincs egy férfinak buliba menni, és nyilván a barátnőjét sem látja jó szívvel ezen a húspiacon.
2019. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát oké, de én nem félredugni megyek oda hanem kicsit kikapcsolódni. És azért is van velem mert én megbízható nő vagyok.
2019. jan. 20. 12:52
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
"azért is van velem mert én megbízható nő vagyok." De ha elmész akkor egy ribi leszel a szemében, mertazokmindkurucok.
2019. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Mert egy bunkó uralkodó férfi. Nem értem milyen jogon tiltja meg valaki ezt amikor kaocsolatban vannak. Olyan gusztustalan ez. Nincs is annal jobb amikor azzal mehetsz bulizni, fesztiválozni akit szeretsz. Nem tudnék egy olyan emberrel lenni aki megtiltja hogy elmenjek bulizni pláne úgy hogy imadok goára járni Nekem szükségem van erre a kikaocsooodasra ,táncra , zenére

Viszont buliban soha sem ismerkedtem eszembe se jut/jutott soha

Szerencsére Goa partikon nincsenek erőszakos kanos alfa majmok akik ezzel zaklatnanak. Ott mindeki kedves.

Kérdező ne hagyd hogy egy férfi uralkodjon rajtad. Ez nem normális

Nem megy el veled? Nem gondd akkor mész mással. Neked is jogod van hozza

Ismétlem nincs jobb annál amikor azzal bulizhatsz akit szeretsz

Legalábbis én imadtam amikor kaocsolatban voltam

N24

2019. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*kapcsolatban
2019. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
6: Drágaságom, attól hogy valamihez jogod van, még nem jelenti, hogy nincs is következménye a tetteidnek. Ha neked akkora szükséged lenne erre a "kikapcsolódásra", hogy szembe menj a kívánságommal, akkor nekem meg rád nem lenne szükségem.
2019. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
#8 szóval akkor mondjak le a goárol ami az életem része egy életérzés csak azért mert a férfit zavarja hogy elmegyek de arra nem hajlandó hogy eljöjjön velem bulizni? Akkor inkább hagyjon el. Nekem olyan társra van amugy is szükségem aki szinten szeret goàra járni. Bárki ellen szembe megyek ha nem tetszik az elnyomása , uralkodása, szabályozása
2019. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

A pasid elmegy abba a buliba?

vagy azt akarja, hogy egyikőtök se menjen el?

2019. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!