Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy férfi, ha megtetszik neki egy olyan nő, aki tiltott gyümölcs?

Figyelt kérdés
Pl. legjobb barátjának a párja, stb

jún. 18. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Egy férfi sehogy, ha tényleg barátjának tekinti az illetőt akkor nem tesz semmit. Titokban megnézik magának esetleg de nem fog rámozdulni.

Ha egy genyó akkor viszont elkezdi fűzni.

jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Legjobb barátom párja tabu, de ugyanúgy bárki párja az. Ha meg van akkor ringyó, hogy rám mozdul, én szólnék a barátnak, hogy figyeljen rá oda, esetleg cserélje le normális lányra. F
jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkora *
jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ha normális. De ha abnormális akkor majd leeesik a nőnek egykettőre.
jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Alapvetően azt nézem, hogy mi szolgálja az én érdekeimet.

Csak azoknak a pasiknak tabu a nője, akiknek tudom, hogy sokat köszönhetek, és közelebb állnak hozzám. Ezek azonban ilyen ilyen ősi haverok (pl. még általános iskolából).


Az új embereknek szinte esélye sincs arra, hogy kivételezzek velük, ha az én érdekeimről van szó. Akkor sem, ha idő közben valakit a "legjobb barát" rangra emelnék. Őket másképp bírálom el.

jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te lennél a tiltott gyümölcs, neked tetszik, vagy a férfi párja?
jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátodé, haverodé tabu. Numerára legalábbis, arra találsz mást.

Ha szerelmes is vagy, akkor megér egy beszélgetést, úgysem menekülsz. Könnyebben túl leszel rajta, ha leráz a tiltott gyümölcs. Ha meg nem ráz le, idő kérdése a dolog, nem látsz bele mások fejébe, sem kapcsolatába. Produkál az élet meglepetéseket.

jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Évát! Ő is beleharapott, Ádám is.
jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elkéri a telefonszámát.
jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!