Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a férjemet, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a férjemet, hogy ne vegyen alacsony gyümölcstartalmú, nem túl jó minőségű lekvárokat, erre beállított több üveg ilyennel, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy valami más sérelme miatt tudat alatt így vesz elégtételt, de teljesen paff vagyok. Mindig szívesen főzök lekvárt ha szükség van rá.
febr. 2. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt a típust vette vagy csak hülye volt megfordítani az üveget és elolvasni?
febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugyanazt, ízre is.
febr. 2. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert leszarta a minőséget, csak az számított neki, hogy hasonló legyen a lekvárhoz. Legközelebb ne bízd rá, ha ennyire nem törődöm. Ez volt a tanulópénz neked.
febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Amikor megismerted meg nem volt ertelmi fogyatekos? Most mar az.
febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet hogy nem tudja mi az alacsony gyümölcstartalmú? Most no offense de nem mindegyik férfi ért ilyenekhez.
febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Lehet az a kedvenc lekvárja, és nem tűri, hogy a lekvár és közé állj.
febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha direkt csinálja akkor nem működik a kapcsolat...
febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már régebben vette, és most nem akarta egyszerre kidobni, ami még nála volt.
febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látszik neked is egy értelmi fogyi férjed van...
febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk pont tegnap volt ebből egy kisebb vita, mert a párom állandóan saját magán spórol és silány minőségű ételeket vesz. Tegnap pl. megkívánta a mustárt valami kajához és elment a boltba, vett egy 180 forintos mustárt, ami persze egy híg szar. Kérdeztem, miért nem vettél egy jobbat, hiszen megtehetjük, hogy nem spórolunk ilyenen. Mindig az a válasz, hogy neki jó ez. Margarinos kenyeret eszik, holott mindig van a hűtőben vaj, de ő inkább margarint vesz, mert az sokkal olcsóbb. Kiidegel ezekkel 😀
febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!