Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a férjemet, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a férjemet, hogy ne vegyen alacsony gyümölcstartalmú, nem túl jó minőségű lekvárokat, erre beállított több üveg ilyennel, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy valami más sérelme miatt tudat alatt így vesz elégtételt, de teljesen paff vagyok. Mindig szívesen főzök lekvárt ha szükség van rá.
febr. 2. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Most no offense de nem mindegyik férfi ért ilyenekhez."


Nők sem. Én szart sem tudok a lekvárokról, de ha enném, vagy valaki megkérne, vegyek valamilyet, akkor figyelnék, hogy jót vegyek.

febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akar lekvárt venni.

Igy vmit lekap a polcrol hogy tulessen rajta. Nem akarna vele vacakolni.

febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne jatsszuk azt, hogy ferfinak lenni fogyatekost jelent. Ferfi vagyok es ertek a gyumolcstartalom utan feltuntetett szamhoz. Az alacsony es a magas ertek kozott is tudok kulonbseget tenni. Nem gondolom, hogy ez egy elerhetetlen szint, amit csak kivaltsagos emberek ernek el. Aki ehhez "nem ert", azzal tenyleg komoly ertelmi bajok vannak. 10 eves gyerek megoldja, o azt a szintet meg nem erte el. Ezert lenne ertelme ismerkedeskor kiszurni a mamahoteles fiukakat, akik a cipofuzojuket sem tudjak bekotni, annyira eletkeptelenek. Te ferjhez mentel hozza. Egy ilyenhez. Nem ertem miert reklamalsz tudtad, hogy ilyen. Ez a te viragod, te szakitottad magadnak.
febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak azt szereti?🤔
febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, akinek fontos az élelmiszerek összetétele:

kicsit fura, hogy ennyire üldözési mániás vagy. Nem lehet, hogy a férjed nem ért hozzá, és nem tudja, mi számít jó minőségű lekvárnak?

febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!