Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz ki egy 170 centi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki egy 170 centi körüli nő magasnak és egy 170 centis férfi alacsonynak?

Figyelt kérdés

Magasságra stimmelnek, mégis ha meglátok egy 170 centi vagy az alatti pasit alacsonynak látom vizuálisan is, egy nőt 170 körül meg magasnak ítélek meg.


A cipő teszi, hogy nők magasabb sarkút hordanak?


2023. nov. 22. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mások a testarányok. Meg egy 170 centi körüli nő az átlagnőnél magasabb, míg egy 170 centi körüli férfi az átlagnál alacsonyabb.
2023. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az átlag férfi magasabb mint az átlag nő…
2023. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Miért néz ki egy 80 kilós férfi átlagosnak, egy 80 kilós nő pedig kövérnek?


Hát azért, mert egy átlagos féefi magasabb és súlyosabb, mint egy átlagos nő.

2023. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
AZért, ha magadtól nem jönnél rá, mert a férfi átlagmagasság pont 10 cm-vel magasabb, mint a női.
2023. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
165 cm a barátnőm, most ebben az időben fel veszi a térdig érő csizmát és 180-nak nézem. Sokat csal optikailag egy csizma, nadrág testalkat kombó.
2023. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi nők jól öltözünk, az is nyújt optikailag. Ha ügyes lennél, te is tudnál magasabbnak látszani pusztán ruhákkal.


Másik oka, hogy rajtunk nem annyi és nem olyan arányban tapad meg az izom, nem olyan masszív a csontozatunk sem, így "könnyebbnek" látszunk, azok vagyunk.

2023. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6!

Persze hogy könnyebbnek látszottok😂 alig van bennetek 80 kiló és 60-65 kilót hazudtok. Vastag csontozatunk van😂😂😂😂

2023. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem pedig nem arrol van szo, hogy az atlag ferfi magassaga tobb. De eleve a test “felosztasa” kulonbozo. Mig a noknek a labai, a ferfiaknak a felsotestuk a hosszabb. Tehat ugyanolyan magassag eseten latni let hosszu noi labat vagy csapott rovid labakat. En 173cm vagyok es a 178-179 cm-es paliknak van ugyanolyan hosszusagu labuk mint nekem. Valamint ha 175cm all mellettem es magasabb de a labakat nezve meg mindig engem mondanank magasabbnak..
2023. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én felsőtestem hosszabb, mint a lábaim, illetve kb fele fele, homokóra alkat vagyok. Az alma alkatúaknak szokott hosszabb lábuk lenni, és hasasok.. Ez nem női férfi dolog, hanem alkati kérdés, mindkét nemnél van mindenféle.
2023. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# hát a modellek nem épp alma alkatúak, de hosszú a lábuk. Az igaz, hogy többféle alkattípus van, de a rövid/rövidebb láb elég ritka a homokóra alkatnál is.
2023. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!