Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában külsőre is hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában külsőre is hasonló párt szeretnének az emberek? A vékony vékonyat, a kövér kövéret, a sportos sportosat, az elhanyagolt elhanyagoltat? Stb.

Figyelt kérdés
Rám ez igaz.
jún. 18. 12:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én kövér nő vagyok és leginkább a mackós, dagi srácok tetszenek. De régebben, amikor normál kinézetű voltam, akkor is a dagi fiúk tetszettek. Ennek ellenére a párom, akivel együtt élek, ő normál, izmosabb testalkatú.
jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem változó. Én férfiként viszonylag soványabb vagyok, hatvanegynéhány kiló, és hasonló párt szeretnék, lehetőleg ne legyen pl. 80 kg fölötti. Viszont társkeresőkön jó párszor tapasztaltam azt, hogy tényleg kövérnek tartható nők néztek már meg vagy lájkoltak, tehát pl. olyanok, hogy csak egy nagy fej a profilképük, ami betölti az egész képet, vagy egész alakos kép esetén látszik rajtuk, hogy kb. egy mázsa körüliek lehetnek.
jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyszer a ferjemrol azt hitte egy tavoli ismerosunk, hogy a testverem. Nagyon hasonlitunk. Hajszin, szemszin, hasonlo stilus, arc is viking forma.
jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13 A viking forma az milyen?
jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14

Gondolom olyan Ádám Martinos.

jún. 18. 14:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. 14-es vagyok.
jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14: szokes haj, zold, kek, zoldeskek szem, es a TV sorozatban a Ragnar arca. ;-)
jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én vékonyabb alkat vagyok, de a husis nők tetszenek jobban.

F

jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Rám is igaz, mert ha én kondizom, akkor nehogy már a csajom visszafogjon, hogy mi az hogy már megint megyek. Ha meg nem kondizik, akkor legyen gamer, az is lehet közös és akkor nem szól ott sem rám. Vagy akkor nézzen legalább animéket vagy valami közös legyen már, mert akkor az lesz, hogy majd nem lesz miatta időd a hobbidra, ezért meg azért. Pláne ha sportolsz, tudod te mennyi időt és energiát raktam ebbe bele, aztán meg hagyjam abba miatta? Soha!
jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Én átlagos testalkatú, mondhatni vékony férfi vagyok, a menyasszonyom pedig 110 kg, jóval alacsonyabb tőlem. Kamaszkoromban magas vékony csajt szerettem volna még én is, csak közben kiderült, és rájöttem, hogy egyáltalán nem az a legjobb.
jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!