Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az ember, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az ember, hogy az kell aki bánt ?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok. Van egy ember az életemben, régen szerelmes voltam belé de semmi se lett köztünk.

Valamiért nem tudom kizárni. Inkább az okára lennék kíváncsi.

Egy nagyon mély kapcsolat alakult ki köztünk, 1.5 évig minden nap beszéltünk megállás nélkül.


Mára már csak ignorál, ócsárol, aztán ha szólok érte azzal jön, hogy megsértődök, ha mondok valamit akkor túl érzékeny vagyok és amúgy is köszönjem meg, hogy ő legalább figyelmeztet a hibáimra.


Olyan szavakat használ, hogy torz a személyiségem, hogy nem tud velem beszélgetni mert én nem vagyok azok a szinten. Ha elmegy valahova és kérdezem milyen volt, akkor azzal jön, hogy értelmes emberekkel beszélt. Ha nem ír egésznap akkor utána olyat mond, hogy nem gondolom, hogy majd ilyen emberekre pazarolja az idejét mint én?


A kérdés adott. Tudom, hogy velem van a baj, azonban az ok érdekelne, szeretnék javítani MAGAMON.


Valamiért olyan, mintha betegesen azt akarnám, hogy én is olyan legyek akire ő felnéz. Ezért nem tamadasnak veszem, pedig már rég lekéne sz.rnom.


Ha más mondaná akkor nem érdekelne, akkor nem beszélnék azzal az illetővel, viszont nála más. Nem lehet rá haragudni, mert utána úgy csinál mintha az is az én gyengeségem lenne, hogy sértődött vagyok.


jún. 18. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hiba az ön készülékében van
jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom volt ilyen, sok év után belefáradtam és meguntam. Nem tisztel, sőt bántalmaz, szekál. Ez nem elfogadás, nem szeretet.


Ha valaki elfogad, szeret, akkor nem ezt csinálja. A volt páromra is rászóltak, hogy így nem lehet beszélni azzal akit szeretünk.


Figyeld meg másokról hogy beszél. Ha másokat sem tisztel, mindenki hülye, ő az okos, akkor gyötrődni fogsz mellette, ő nem fog változni. Nálunk így volt. Szétmentünk már régen, de a mai napig ilyen elviselhetetlen. Jobban jártam. Még egyedül is jobb, mint ezt hallgatni állandóan.

jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szerelmes ember gyakorlatilag bármilyen baromságot elnéz a másiknak.

Egyszerűen nem jut el odáig, mint aki ezt nem tudja átélni.

Sokan itt egyből rávágják, hogy szakíts, hülye vagy, magadat teszed tönkre.

Vannak, akik képtelenek a szerelmet, vonzósást megélni.

De azért tippeket adnak....

jún. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkor. Pl anya is otthagy oviban "elhagy", te sirsz. Ez van összekötve azzal hogy de anya a minden meg a szeretet.

Ambivalens kötődes talan.

jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot és keress olyat, aki megbecsül emberileg. Ennyi. Erősnek kell lenni, nem picsogós pncinak😉
jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, le kell tiltani és jó lenne pszichológus mert a kötődési zavarod van.
jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem szimplàn mazochista vagy.


Az az ember (nő/férfi, nem érdekel), bànt. Fàjdalmat okoz. Te mégis belemész.


A pszichológust én is javasolnàm, meg az alleszusammen letiltàsàt minden platformon.


Plusz gyakorolj némi önuralmat.

Fogadok, h ilyenkor te írsz rà, nem ő ràd.

jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez a természetes, azért. Sématerápiára kellene járnod.
jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Exem egyik ismerősére hajazol. Amúgy egyik se volt 100-as
jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!