Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónap után elvàrható lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap után elvàrható lenne, hogy felvàllalja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Fél éve irt a férfi, azóta sem sikerült az exenek elkoltoznie tőle.

Az exe háza készül, a férfinak baromi sok a munka, mi pedig 3-4 hetente találkozunk.

Türelmem fogytán, ha szóvá teszem, akkor annyi a válasz, hogy "örüljek a kis idejű találkozónak is "...

Azt sem tudja a 7 éves fiával hogyan közölje, hogy van már új "párja ".

Időhuzasnak velem...

Mit kellene tennem? Tudok egyáltalán tenni valamit, hogy gyorsabb legyen a folyamat?


jún. 17. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagytok kapcsolatban, csak használgat. Mit akarsz te felgyorsítani? Nem értem.
jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy ők válnak/szétmentek?
jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ez offos….az “exével” sem akar szétmenni. Ha annyira akarna már rég otthagyta volna… te csak egy szerető vagy
jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az "ex" semmit nem tud arról, hogy ők nincsenek együtt 🤣 Kérdező ne haragudj,de nagyon nagy madár vagy ha ezt hagyod.
jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pardzor beledurit, amig ra nem jossz, hogy atvert. Bedoltel egy ostoba trukknek, onnantol mar csak annyi bort probal lehuzni rolad, amennyit csak bir. Mindig dob egy kis morzsat neked, hogy megegy kor osszejojjon, es szerintem o is csodalkozik, hogy birod ilyen sokaig. Masok legkesobb 2 kor utan kiraktak.
jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak te hiszed ezt kapcsolatnak
jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nekem sem férne bele. F
jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre kár azt a kis időt is pazarolni...
jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Birka türelmed van, hogy nem látod át, hogy átvertek, mint sz-..rt a palánkon! Szerető vagy, időmulatú tényező, nem barátnő, és nincs is itt semmiféle párkapcsolat. Vagyis van, csak nem te és ő, hanem ő és az "exe". Le merem fogadni, hogy az "ex" nem is tud róla, hogy exként van hivatkozva.

Az egyetlen dolgo, amin gyorsítani tudsz és érdemes, az az, hogy kiverd a fejedből azt a tévképzetet, hogy ehhez a hapsihoz dugáson kívül bármi közöd van.

jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te a szerető vagy, csak mást hiszel. Még az is lehet, hogy az igazi barátnő tud rólad.
jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!