Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónap után elvàrható lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap után elvàrható lenne, hogy felvàllalja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Fél éve irt a férfi, azóta sem sikerült az exenek elkoltoznie tőle.

Az exe háza készül, a férfinak baromi sok a munka, mi pedig 3-4 hetente találkozunk.

Türelmem fogytán, ha szóvá teszem, akkor annyi a válasz, hogy "örüljek a kis idejű találkozónak is "...

Azt sem tudja a 7 éves fiával hogyan közölje, hogy van már új "párja ".

Időhuzasnak velem...

Mit kellene tennem? Tudok egyáltalán tenni valamit, hogy gyorsabb legyen a folyamat?


jún. 17. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, te csak szeretőnek vagy tartva. Aki kapcsolatot akar, az felvállal. Én egy 9 és 12 éves fiúkkal rendelkező férfi párja vagyok és első dolga volt felvállalni, a gyerekeknek is bemutatott kb fél év környékén.
jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kísértetiesen hasonló volt nekem is.

Azt adta elő h a szüleivel él 50 évesen, és megfogadta hogy senkit nem visz haza bemutatni….

Azt is mondta hogy össze fogunk majd költözni, csak még csinálgatja a házát (sose láttam).

Mikor meg rákérdeztem hogy mikor költözik hozzám, akkor rukkolt elő még egy verzióval:

nagyon sok a kölcsöne, nem jönnénk ki anyagilag, a kölcsön még 6 évig tart .

1 év hazudozás után szakítottam, meg se magyaráztam hogy miért, és természetesen nem is érdekelte, hiszen tudta hogy előbb utóbb kitisztul a kép róla….

Esküszöm, azóta sem tudom hogy házas volt e, vagy esetleg meleg (mindig egy barátjával talizgatott), vagy inkább biszex volt.

De valami nem volt kóser.

jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De milyen kapcsolatról beszélsz? Lényegében a postással gyakrabban találkozol, mint a "pároddal", erről a kapcsolatról csak te ábrándozol, a valóságban nem létezik.
jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, akárhogy csűröd -csavarod a sztorit, ez a kapcsolat csak a te fejedben létezik...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ha rövid időre néha összefuttok meg írogattok. Te egy ürítőtartály vagy neki meg unaloműző.
jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!